تبلیغات
آینده از آن حزب الله - 10پاسخ به 10 نکته اشاره شده در جدیدترین اظهارات شیخ بیسواداینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

10پاسخ به 10 نکته اشاره شده در جدیدترین اظهارات شیخ بیسواد

 

نوشته شده توسط:علی


هو السلام

نمی دانم چرا این شیخ اصرار دارد که در هر قضیه ای سریعاً موضع گیری کرده و بیسوادی

خویش را به همگان نشان دهد.

در هر صورت به جرات میتوان گفت که وجود مهندس و شیخ برای کشور یک ضرورت غیر قابل

انکار میباشد و اصلا ً دم قوه محترم قضا گرم که کاری به کار این دو ندارد، چرا که هر گاه شخصی در موضوعی اندک شبهه ای برایش مطرح شود با رجوع به اظهارات جالب این دو به راحتی کل ماجرا برایش روشن میشود.

لازم است در اینجا به سید حسن عزیز بگوییم:
"سید جان در اعمال خودت نظاره کن و بیاندیش که چه کار تو باعث شده که مطرودین ملت و رهبری برایت دفاعیه صادر کنند!؟؟؟"

امــــــــــا در بیانیه ای که شیخ بیسواد مهدی کروبی در خصوص جریان مراسم سالگرد ارتحال امام منتشر کرده به 10 نکته اشاره کرده که ذیلاً به آنها میپردازیم:

1-وی در ابتدا گفته "هنگامی که مطلع شده نیروهای مسلح عهده دار برگزاری مراسم هستند نگران شده".
یحتمل منابعی که شیخ از آنها کسب اطلاع میکند هنوز تغییر نکرده اند و همانهایی هستند که خبر های دروغین  و شرم آور زندان را به وی رسانده بودند و این بیچاره از همه جا بی خبر  نمیداند که دست اندرکاران مراسم کمیته ای متشکل از همه ارگانها کشور و نمایندگانی از موسسه تنظیم میباشند و عجــــــــــــــیب است که سطح سواد شیخ اینهمه پایین آمده.

2-شیخ افسادات گفته "این جماعت اندک سازمان دهی شده و آموزش دیده حسابشان از خیل عظیم عاشقان امام و دوستداران فرزندان و بستگان ایشان به خصوص شخص حضرتعالی جداست."
به جان خود شیخ قسم بیان این جمله به درصد بالای از توهم نیاز دارد. چرا که اگر این جماعت اندک بودند،با سکوت دیگر حضار و تجربه بالای سخنران محترم به راحتی ساکت میشدند و امکان ادامه سخنرانی هم فراهم می آمد.اما همه حتی خود شیخ هم میداند که واقعیت چیز دیگری  است واقعیتی از جنس اخراج شیخ از مرقد در شب پنجشنبه توسط ملت هوشیار.

3-او گفته"جسارت و اهانت به ساحت بیت امام تازگی نداشته".
عجیب است که این بشر حاضر نیست در مقابل پاره کردن عکس امام توسط اراذل و اوباش به سخن بیاید. اما اینگونه سنگ دفاع از بیت امام را به سینه می زند.

4- وی نوشته"یاران و امام راحل هم اکنون، امکان دفاع از خود و سیره امام در هیچ رسانه ای را ندارند".
از اشکالات ادبی فاحش این جمله که بگذریم شیخ باید پاسخ دهد که آیا برای خط امام  رسانه و مدافعی بالاتر  از مقام عظمای ولایت میتوان تصور نمود؟؟؟

5-کروبی دربخشی از اظهاراتش،تصرفات و تحریفات و موضعگیری های نابجا و مغرضانه جاهلان در موسسه تنظیم را " زحمات جمعی از انسان های دلسوز انقلاب و نظام " نامیده است که این خود بیانگر روح مشوش و پریشان اوست که میخواهد همه چیز را از زاویه دید خود بنگرد ولا غیر.

6_ در بخشی از بیانات، علامه دهر ! کروبی تهدید به افشاگری کرده!!!!
خداییش جناب من لا سند که در زیر زمین خانه ها به دنبال سند برای حرفش در به در است چگونه بنا به گفته خودش به جریانات پشت پرده رحم فرموده و روشنگری ننموده است؟؟؟

7-وی گفته که "امروز مروّج و مفسّر خط امام کسانی شده اند که در برابر امام صف بندی کرده بودند"
نمیدانم با چه زبانی باید به  این شیخ حالی کرد که تنها مفسر خط امام ولی فقیه زمان است.

8-بیسواد جان اشاره کرده که هدف این اعمال "انتقام گیری" از امام است.
البته بسیار جالبه :کسی که جرات نمیکند در مراسم ارتحال دوشا دوش مردم عام و پابرهنگان عاشق امام که محبوب همیشگی آن اسوه تواضع  هم بودند،حرکت کند. حال عمل انجام شده توسط مشتاقان راه امام را مصادره به مطلوب خودش میکند.

9- مرد 300 میلیون تومنی در جایی خواسته با تمسک به نامه یکی از بستگان امام راحل آنرا به جریانات امروزه متصل نماید و چه زیبا  و احمقانه جملاتی از این نامه را انتخاب کرده که بشدت بیان کننده اعمال اخیر خودش میباشد.

10- رقیب آرا باطله با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که به نقل از حضرت امام فرمودند : میزان حال فعلی افراد است. اشاره کرده. و چند جمله جاهلانه گفته که نشانگر اوج ضلالت اوست.
الف/ وی با گستاخی تمام از مقتدای ملت ایران با عنوان جریان نام برده و این علاوه بر بی شرمی  وی نشاگر مطلق  عدم اعتقاد او به ولایت فقیه می باشد.
ب/او جنبش به اصطلاح سبز که از گوگوش  فاسد تا سروش منحرف در آن جای دارد را پیرو خط امام میداند اما متدینین و شهدا و جانبازان و آزادگان و ایثارگران و  تمام ملت مشتاق امام را به باد تهمت گرفته.
ج/ چقدر حماقت دارد این بشر که ملاک حال فعلی افراد است را اینگونه تفسیر میکند"جمله ای از امام که در مقام رحمت و رأفت وگذشت و چشم پوشی از لغزشهای گذشته و استفاده از نیروهای کارآمد فرمود".
به حق جمله ای بر آزنده تر از این برای مهدی کروبی نیست.
                      

 * اوف بر تو که پیرو شیطان شده ای *

*تعدای از دوستان تذکر دادن که چرا قلمت تنده،راستش از اون وقتی که دریافتم کروبی حرمت هیچ چیز رو نگه نمیداره .دیگه هیچ احترامی براش قایل نیستم و از حالا به بعد قول میدم هیچ ابرویی هم  براش باقی نذارم،به جان خودش قسم.
البته این به معنی انحراف از مسیر تقوا نیست و دقیقاً برای هر کلمه که در مورد او مینویسم حاظرم سند محکم اریه بدم. هیچ کدام از این صحبت ها جنبه توهین نداره دقیقاً همون معنی کلمه مصداقش میشه مهدی کروبی.


بعدا نوشتـ...
+ 50 نماینده خواستار اخراج "علی مطهری"شدند. کلیک
+مستندی در رابطه با محسن سازگارا/پخش شده از 20:30 کلیک
+ دو عکس دیدینی و بی ارتباط از سید حسن(بسیار عبرت آموز) کلیک
+ اسراییلی ها دختر آمریکایی را کور کردند. کلیک
+ عکسی دیدنی و زیبا از باشکوه ترین نماز جمعه تاریخ کلیک
+محسن سازگارا در کنار بوش/عکس کلیک
+ عجیب ترین صحنه قتل ندا آقا سلطان کلیک
+
نظر مراجع تقلید درباره چشم زخم کلیک
+
+