تبلیغات
آینده از آن حزب الله - حجاب فقط برای دختران! آیا؟اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

حجاب فقط برای دختران! آیا؟

 

نوشته شده توسط:علی

بسم سلام

قبل از نوشتــ...

هرگاه نام حجاب می آیدناگهان اذهان به سوی دختران میرود. اصلا انگار این حجاب یه اسم دخترانه است ... نامی با کاربردی فقط دخترانه مثل "گلی". نه برادر من ... نه خواهرم  این حجاب یک موضوع فراتر از جنسیت است / موضوعی که هم برای مردان است و هم برای زنان . اصلا راستش را بخواهی،اگر با من باشد می گویم "حجاب" نامی مردانه است چرا ؟
پاسخ را در نوشته زیر دنبال کنید...

یک تذکرنوشت کوتاه از جنس قبلا نوشتـ...

در متن قبلی با تیتر"با تو هستم بد حجاب محترم که خواهرمی اما" دست و بالم بسته بود برای صراحت بیشتر چرا که "النساء ریحانة و لیست بقهرمانه"
اما خدمت پهلوانان  عزیز  عرض کنم که در متن زیر نوک تیز قلمم فرو خواهد رفت در دل مغرور برخی مردان از خود راضی و هدفم شکسته شدن تابوهای فکری برخی مرد نماهاست پس اگر در جایی از متن به مردی برخورد یا احساس کرد مصداق خودش است یک دست مریزا به من بگوید که اینگونه به هدفم رسیده ام .برادرم هر گاه انگشت اشاره دستت را بسوی کسی دراز کنی ، در همان لحظه سه انگشت دیگر همان دستت بسوی خودت نشانه رفته ... زیباست ... نه؟ (همین الان امتحان کن)

پس بدان ... بفهم ... و آگاه باش، هر گاه بحثی از حجاب مطرح می شود  این حرف که بگویی   "تقصیر دختران است" ، یک حرف کاملا ناقص است ... یک حرف علیل ... . چرا که در همان زمان باید مردانی از جنسیت خودت را سه برابر بیشتر مقصر بدانی ...

گیرم که دختری بد حجاب بیرون آمد .... لوده بود ... زیبایی هایش را عرضه میکرد ... / بگو ببینم  ایا اگر مردی نباشد که صورت از سیرت برایش مهمتر باشد .. آیا باز هم همین تعداد بد حجاب داریم؟

اصلا بگو ببینم چشم تو  در مقابل این موارد چه می کند ؟ کجاست؟

آیا چشم تو به پیروی از سخن بزرگی که فرمود: "اگر کسی هنگام برخورد با نامحرم چشمانش   را به زمین بیندازد به اندازه زمین و ما فیها ، و اگر به آسمان نظر کند  به اندازه آسمان و ما فیها و اگر چشم فرو بندد به اندازه زمین و آسمان به او حسنه خواهند داد" عمل خواهد کرد ... یا نه چشمت به مانند چشم در باد با هر نئشه بادی از سوی به سوی دیگر می رود به گونه ای که بعد از یک پیاده روی در خیابان آنقدر چشم چرانی میکنی که هنگام رسیدن به منزل سر گیجه گرفته  و با ملاج  بکوبی زمین!

صفتی برای مردان وجود دارد به نام غ ی ر ت . که این صفت برای زنان کفر آور است ولی برای تو لازم و ضروری .
نام ح ی ا را تا کنون شنیده ای ؟
می دانی ترکیب حیا و غیرت چیست؟
می دانی به کار کجا می آید ؟

خوب گوش کن:

حیا و غیرت یعنی اینکه با وجود این همه ثواب برای سلام کردن ... از سلام کردن با نامحرم بپرهیزی ! ... تعجب نکن ... نگو این حرف یعنی چه؟ ... که تو از مولای مهربان ما متقی تر نیستی، خود مولا علی در دواران جوانی با خانوم های جوان سلام نمیکرد ! ... علی و ما اداراک ما علی ... چرا اینگونه عمل میکرد؟  (پاسخ این سوال همان معنی حیاست)

حیا و غیرت یعنی اینکه متوجه باشی که خدای حی سبحان به تو صد گرم گوشت ارزانی داشته با نام زبان ! که از ان برای کارهایت سود ببری ... نه اینکه این زبان را سلاح سرد  قرار دهی و با آن  سر گردنه دنیا بر سر راه دختران قطاع الطریق دلی معصوم  باشی!

حیا و غیرت یعنی اینکه دلی داشته باشی آسمونی، به وسعت دریا که هیچ سنگی نتواند آنرا به تلاطم بیندازد .... نه اینکه در دلت سودای برقراری ارتباط با یکصد و سی و دو نفر را داشته باشی!

حیا و غیرت یعنی اینکه هنگام بلند شدن صدای اذان، قامت عشق ببندی به جماعت صفا،برای نماز اول وقت ....
نه اینکه صدای اذانت شده باشد زنگ تعطیلی مدارس دخترانه !
که از یکساعت قبل از آن مشغول آرایش باشی و هنگام نواخته شدن این زنگ، همانند سگی هار که قلاده اش را رها کرده اند سوار  سی جی یا زانتیایت بشوی و بیفتی به جان دخترکان معصوم ...
 به مانند وقتی که گرگ به گله می زند!


حیا و غیرت یعنی اینکه با محاسنت بر حسنت بیفزایی ... نه اینکه با خط ریشت روزانه ششصد و هفتاد و شش اثر هنری خلق کنی ... تا کدامیک نظر کسی را جلب کند!

حیا و غیرت یعنی اینکه موهایت مدل آدمیزادی باشد ، مرتب و تمیز .... نه آنکه تیپ بزنی به مدل هر جک و جانوری از خروسی گرفته تا جوجه تیغی!

حیا و غیرت یعنی اینکه بدانی با تمام تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه ات در جلب نظر ، اکثر دختران مورد نظرت برایت تره هم خورد نمیکنند و اگر به تو  با آن تیپ زدن مسخره ات می نگرند برای این است که  نمی خواهند به خودشان زحمت  باغ وحش رفتن را بدهند!

حیا و غیرت یعنی اینکه اگر مشغول کسب روزی از طریق مغازه داری هستی فکرت مشغول پر کردن دخلت از روزی حلال و با برکت باشد ....
نه آنکه در پوشش بوتیک لباس ،دکان دل و جیگر فروشی راه انداخته باشی و مشغول داد و ستد دل و قوه با نامحرم ها ...
آخ ، اگر بدونی که صدای خنده ها و شوخی کردن هایت چقدر مشمئز کننده است ، و چگونه دخل نامه اعمالت را خواهد آورد این بار سنگین گناه!

حیا و غیرت یعنی اینکه بدانی چه می کنی بی فرهنگ ؛(با عرض پوزش از تمام مردان مرد روزگار) ... نه آنکه با شلوارک و رکابی تا سر کوچه بروی و  اصلا ککت هم نگزد.

حیا و غیرت یعنی اینکه  خوش تیپ و خوش لباس باشی ... نه اینکه لباس هایت انسان را یاد "بی نوایان" بیاندازد/از بس که کوتاه و چسبان است/ تو با این کارت نشان می دهی که چقدر فقر فرهنگی داری /حتی اگر مارک شلوار آویزانت بی جی تی هفتاد هزار تومانی باشد!

حیا و غیرت یعنی "قو علی خدمتک جوارحی" ...  نه اینکه تمام توان و نیروی مردانه ات را در خدمت شهوت پست قرار دهی!

حیا و غیرت یعنی اینکه بدانی در وجودت گوهرهای گرانبهایی هست ... نه آنکه تمام همتت را صرف امیال نفسانی کنی!

حیا و غیرت یعنی اینکه در دانشگاه یک پسر دانشجوی فعال باشی ... نه یک سارق خطرناک دل / نه یک سوء استفاده کننده بی حیا از احساسات معصومانه / نه یک موجود شبه آدمی که همه چیز ، از مدل دماغ فلان دختر ورودی 85 تا شماره کفش دختر عمه خاله زاده فلان دانشجوی دختر ترم آخری، در ذهنت باشد
و اصلا متوجه نباشی که این جا دانشگاه است و محل درس ... نه بنگاه داد و ستد دل!

حیا و غیرت یعنی اینکه چیزی به نام داد و ستد شماره تماس  با نامحرم برایت معنی نداشته باشد ... نه اینکه گوشی موبایلت مشغول چشم چرانی باشد، با بلوتوث روشن!

حیا و غیرت یعنی اینکه درک کنی که اگر گاهی اوقات سهوا دختری دو کلام با تو همکلام می شود /هدفش حل مشکلش است /نه آن افکار چندش آوری که تو در ذهنت داری/ چگونه به خودت جرات می دهی که این دو کلام را جرقه برافروختن آتشی عظیم نمایی.

حیا و غیرت یعنی اینکه زمان آماده شدنت برای رفتن به دانشگاه با احتساب ایام جلو آینه بودنت ، معمولی باشد ... نه انکه بیشتر از زمان آماده شدن یک نو عروس!

حیا و غیرت یعنی اینکه حق نداری هر تیپی بخواهی بزنی ، بدان که هرگاه از اینکه یک نامحرم جذب تیپ تو شده خوشحال باشی ... آن روز باید تو را بی غیرت نامید که از مردانگی هیچ برایت نمانده!

حیا و غیرت یعنی اینکه بدانی چقــــدر متنفرم از برخی امثال تو
که با اعمال شنیعت گند زده ای به محیط مقدس دانشگاه /و برای بسیاری امثال من رفتن به دانشگاه این روز ها از رفت به غسالخانه کراهت آور تر  است ... و بوی گند کارهایت مشاممان را آنقدر آزار میدهد که والله برخی روزها با ماسک به دانشگاه می روم .

تا لا اقل اندکی از صورتم پوشیده باشد از شرم کارهایی که برخی افراد انجام می دهند. البته گاهی دستمال کاغذی کار ماسک را برایم انجام می دهد!

حیا و غیرت یعنی اینکه یک مرد باشی ... نه یک شبه رجال!

حیا و غیرت یعنی اینکه شرم کنی از فرستادن حتی یک حرف اس ام اس غیر ضروری به نامحرم ... نه آنکه ...
این یکی را سوال  می کنم خودت جواب بده:
 آیا جرات داری صندوق دریافت و ارسال پیامک گوشیت را به امام زمان نشان دهی؟؟؟

آیا رویت می شود عکسهای روی گوشیت را به رایانه امام زمان (عج) کپی پیست کنی؟؟؟
فیلم ها را چطور؟؟؟

حیا و غیرت یعنی اینکه بدانی در وجودت گوهر های گرانبهایی نهاده شده ....
خودت را در شهوت خلاصه نکن!

برادرم

یک پسر میتواند محمد ابراهیم همت بشود .... که نگاهش را  آنقدر مطهر نگه داشته بود  که خود خداوند خاطرخواه چشمانش شد و در طلایه ای چشمانش را با قابش برداشت / آری سرش از پایین چشمانش جدا شد
اینجا رو ببین

یک پسر میتواند محمد جواد نکوگویان بشود ... که صحنه آماده گناه را یوسف وار رها کرد؛ و چندی بعد شد ... شیخ رجبعلی خیاط ... ابرمرد عرصه عرفان ... امام زمان بین ... عارف کامل.

این سخن را به پایان میبرم در خطابی آشنا از خواهران به سران فتنه88 و تمامی اشباه الرجال

فکر نکنی اینا زنن          تو دهنت میزننچند خطی رمی اشباه الرجال نا محترم که متن بالا رویشان بی تاثیر بود
:

با چشمانت هر چه میخواهی گناه کن ،  اما بدان که روزی از سرب  داغ گداخته شده پر خواهند شد ...
ان الساعة لقریب
./بعدا نوشتـ...
1) مجلس روضه مجازی  دیروز  بسیار  عالی بود ، اگر بخواهیم می شود هفته ای یکبار این مجلس مجازی برپا بشود/. نظرتون رو بگید لطفاً
(از امروز نوای وبلاگ رو هر روز تغییر می دهم ،سعی میکنم مرتبط با موضوع یا مناسبت روز باشه گاهی هم فقط برای دل/ فعلا که بچه های قلم داره با دل همه مون بازی میکنه/)


نمایش نظرات 1 تا 30