تبلیغات
آینده از آن حزب الله - اسراییل قهرمان بلامنازع جام جهانی !اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

اسراییل قهرمان بلامنازع جام جهانی !

 

نوشته شده توسط:علی

بسم سلام

قبل از نوشتـ....
(حتما نوای امروز وبلاگ را گوش کنید/درست در زمانی که داشتم این مطلب رو مینوشتم  رسید دستم/ البته بنده اساسا با موسیقی مشکل دارم چه رسد به رپ. ولی عجیب به این مطلب  می خورد .)

# نه غزه، نه لبنان / فقط جام جهانی.

بابا چه خبره .... خفه کردید ما رو ... هی غزه غزه غزه ... بذار یه نفس راحت بکشیم ... اینجا تفریح که نداریم ... لا اقل بذار چهار روز خوش باشیم با این جام ...

 # نه ... نه ... نمیخوام برات از غزه بگم . اصلا خیلی هم خوبه این جام.
یک روز فقرا می جنگیدند تا اغنیا لذت ببرند .... گلادیاتورها
یک روز هم اغنیا می جنگند تا فقرا لذت ببرند ... فوتبال .

بعید میدانم اما شاید برای چند لحظه تماشا نمودن این جام ، کودک بی سرپناه و یتیم غزه را از فکر پدر و مادر و برادر 10 ساله  و  خواهر کوچکش که اکنون از همه آنها فقط یک عروسک پاره پاره برایش به یادگار مانده بیرون بیاورد.
به نظرت شدنی است ...
جام جهانی رو به پایان است / اما فوران خون گلوی کودکان غزه هنوز براه است ...

پیراهن هایی با مارک جام جهانی به بازار عرضه شده / اما بدن بی جان کودکان در کف خیابان های غزه  آغشته به خون و خاکستر است و هنوز برهنه است.


دیروز در خیابان فریاد میزدند "عطر با اسانس جام جهانی 2010"/ اما در فضای ذهنم بیشتر بوی خون تفتیده "اسما" کودک نه ساله به مشام می رسید.

به راستی مادرش چه رنجی می کشد وقتی گونه های سرخ و گر گرفته نوجوانان تماشاچی جام جهانی را می بیند./
به گمانم یاد گونه های کودکش می افتد زمانی که سرخ شده بود اما نه از شدت هیجان و  از خوبی آب و هوا ، بلکه از پاشیده شدن خون سر پدرش... .

سران شکم گنده سعودی اصلا چه می فهمند این حرف ها را ، هر چند که از فوتبال هم چیزی سر در نمی آورند ... تمام زندگیشان خلاصه شده است در ... خور و خواب و خشم و شهوت ... آنها حیوان هستند ... بل هم اضل ... زن نامسلمان فرانسوی که در خیابان ها فریاد می زد علیه جنایات صهیونیسم  شرف دارد به خادم الحرمین (بخوانید "خادم الصهیون") .

الحق اینگونه است که  :
تل آویو اگر زنان این شیوخ عرب را هم به تاراج ببرد… گمان نکنم دم بالا بیاورند ...فلسطین ناموس توست آقای شیخ… بنشین و تماشا کن رقص و پایکوبی صهیونیستها را بر پیکر عریان ناموس خود / آقای اتحادیه عرب… یک جو… فقط یک جو عربیت و غیرت در وجود شما بود… تانکهایتان را در گورستان تسلیحات عربی رها نمی کردید… و بنشینید تماشای استهزای صهیونیستها…
.

طراح عروسک های جام جهانی دیروز آمده بود تهران/ اما نمیدانست که دنیا شده است عروسک دست صهیونیسم .

انگار نه انگار که همین یک ماه پیش بود که گروه گروه ، اعلام آمادگی می کردند برای رفتن به غزه ... ظاهرا راه آفریقای جنوبی هموارتر بوده راه کج کرده اند به آن سو.

فوتبال ساخته و پرداخته استعمار پیر است ... همان انگلیسی که مخترع اسراییل هم هست.
اسراییل دریبل زد تمام بشریت را ... و با یک شوت کاد دار گلی زیر طاق زد وسط دروازه حریت. عجججججججب گلی.

اما دنیا همیشه اینگونه نخواهد ماند

خیبر خیبر یا صهیون / جیش محمد(ص) قادمون

بزودی زود  تیمی خواهد آمد با یک مربی آسمانی(عج) که صهیونیسم را از گردونه جهان حذف خواهند نمود / کاملا محوش می کند / به گونه ای که انگار اصلا از اول اسراییلی نبوده./ ان اوهن البیوت ، لبیت العنکبوت/حانه اسراییل از خانه عنکبوت هم سست تر است هنگامی که این تیم به خروش درآید

فقط  خدا كند در این تیم  تماشاچی نباشیم ...{وَ نُرِیدُ اَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذیِنَ استَضعِفُوا فِی الاَرضِ وَ نَجعَلَهُم ائمّة وَ نَجعَلَهُمُ الوارثِینَ}(قصص/5)

آینده از آن حزب الله است
بعداً نوشتـ...

1) باز هم بخاطر نوای وبلاگ معذرت میخواهم از تمامی دوستان  همفکر ،امـــا با خودم خیلی کلانجار رفتم که قرارش بدم یا نه، ولی نمی تونستم ازش بگذرم  ولی اگر از دوستان  صلاح دونست نباشدش بهتره تذکر بدن  که برش دارم.

2) داداش علیرضا کیانی یکی از شیربچه های حیدر کرار روزگاره ، متاسفانه دیروز با خبر شدیم یکی از عزیزانش رو از دست داده. خداوند انشا الله به ایشون صبر و اجر عنایت فرماید.
دوستانی که شناخت دارن حمد و سوره ای هدیه کنند لطفا.

3) این روزها عمیقا درک میکنم نعمت وجود داداش حسین قدیانی رو (خوبه بگیم حاج داداش حسین ) . 10 روز دیگه ... خدااااااا

4) بعد از نظر یکی از دوستان تیکه دوم نوای وبلاگ رو حذف کردم. اینجور بهتره...


نمایش نظرات 1 تا 30