تبلیغات
آینده از آن حزب الله - دستـــان عبــــاساینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

دستـــان عبــــاس

 

نوشته شده توسط:علی

بسم سلام

قبل از نوشتـ...

تازه شده بود نوزده ساله ... خبر رو که بهش دادن ، در پوست خودش نمی گنجید ... آروم و قرار نداشت ، نمی تونست یکجا بند بشه ... پای تلوزیون می نشست ... هوایی می شد ... بلند می شد می رفت مسجد ... آروم نمی گرفت ... خیلی بیقرار بود ... بالاخره هرجور بود، صبح رو به شب رسوند ... اما مگه می تونست بخوابه ... بلند شد و سجاده اش رو پهن کرد ، اونقدر نماز و دعا و قرآن خوند، تا سر همون سجاده خوابش برد ... دم دمای صبح ، مادر اومد بالا سرش ... "علی،علی جان ... بیدار شو مادر ، دیرت میشه هاا" ... مثل فشنگ از جا پرید ، سریع لباس های اتو کشیده  اش رو پوشید،از خونه زد بیرون ... نمی تونست آروم راه بره ... تا آخرش رو دوید ... با هر قدم احساس می کرد به بهشت نزدیک میشه ... بالاخره رسید ، از چند گذرگاه رد شد، وارد جمعیت شد ،جثه ی لاغری داشت ، اما هر جور بود خودش رو به سمت جلو می کشوند ... خیلی جمعیت فشرده بود ... یهو موج افتاد تو جمعیت ... دیگه اشک امونش نمی داد .. خیلی فشار جمعیت زیاد شده بود ... موج میزد جمعیت ... فشرده فشرده ... یهو جمعیت منفجر شد ... "صل علی محمد ، بوی خمینی آمد " " ای رهبر آزاده آماده ایم آماده" "علمدار ولایت بسیجیان فدایت" آقا تشریف اوورده بود ... یک پارچه نور ... یک جلوه صفا ... بی نهایت دلربا .

سید علی

دلم شاد شاد است / مملو از نشاط / سراسر شادی و شور است درون دلم / آنانکه معنای ولایت را نمی دانند ، در کار ما سخت درمانده اند / تمام وجودمان ... عشق است عشق مولای مطهرم خامنه ای / دلم یکپارچه شور است ... شور مولای مطهرم خامنه ای
رهبری دارم از جنس نور ، از قبیله بنی هاشم ، از تبار حسین ، از سلاله زهرا / چشمان نافذ عباس ، متجلی شده در چشمان رهبرم
مگر می شود کسی چشمان دلربای عباس را ببیند ،اما مسرور نباشد .
دستان غیرت عباس ، تجلی یافته در دستان رهبرم/ مگر ممکن است کسی دستان غیرت عباس را ببیند  ، اما دلش غرق شادی نشود .
شکوه سجده های سجاد ، متبلور است در شانه های لرزان در تهجد های رهبرم/ مگر می شود مومنی  این بندگی را ببیند ، اما دلش غرق شور نشود .

درون سینه ام قلبی است ، که میتپد ... فقط به عشق خامنه ای


اگر بگوییم حب خدا ، محبت های دیگر را از بین میبرد درست است ، اما درست تر آن است که محبت های دیگر زیر سایه حب خدا جان می گیرد ، و روح پیدا می کند و انسان سراسر وجودش محبت می شود ؛ فاش بگویم :
هیچکس ، جز آنکه دل به خدا سپرده است ، رسم دوست داشتن نمی داند.

24 تیر سال 1318 برابر با 28 صفر 1358 ، ... مشهد .... منزل ساده آسید جواد حسینی خامنه ای ، از مجتهدان مشهد ... کودکی متولد شد که نه تنها خانه سید را ،بلکه سالها بعد در غیبت خورشید ، کل جهان منور است به نور این ماه .

سالها گذشت ... خدا خودش نگهدارش بود ... عباس را مامور این کار کرده بود ... عباس نگه دارش بود ... والا 7 تیر پر کشیده بود  ، جانباز شد ... تا نرسد به 72 نفر .
وقتی می گوییم خامنه ای ، عباس نگه دار است ... با دلیل می گوییم ... با لفظ که بازی نمی کنیم / عباس مامور نگه داری از تمام حسین های زمان است ... عباس را ام البنین به همین جهت تربیت کرده ... عباس رسم رزم را از حیدر آموخته ... در نخلستانهای غربت کوفه.
مگر ممکن است سایه عباس بر سر خامنه ای نباشد ... 21 سال است تمامی کفر مقهور قدرت بازوان عباس است ... 21 سال است پشت نفاق را شکسته قدرت دستان عباس ... 21 سال است تمام خدعه و نیرنگ ها کم آورده پیش قدرت دستان عباس ..

عباس شیر بچه سوم شیر خداست ... هر کجا ابروان حسین در هم کشیده  می شد ... عباس را خبر می کردند ... "یا کاشف الکرب عن وجه الحسین (ع) " .
این همه صفا که می بینی در صورت خامنه ای برگرفته از نگاه های عباس است ... تجلی یافته از نور عباس / خروش های خامنه ای ... تحت ظل خروش های حیدری عباس است ، نمی بینی چه می کند این خروش ها با اندام دشمن . /عباس پیر میدان دار بصیرت است ، عمار حسین بود ...  همین بصیرت عباس تجلی یافته در خامنه ای ... در سخنرانی هایش ... نمی بینی چقدر دلرباست ...

این روزهای جشن ... عباس را قسم می دهیم ، به لحظه وداع با حسینش ، به لحظه وداع با سجادش ، به لحظه وداع با زینبش که


ابا الفضل علمدار      خامنه ای نــگه داربعدا نوشـ....

1)  عکس متن ، طرحی است از دوست عزیزم "خط شکن" ،بسیار برام جالب بود هماهنگی از پیش تعیین نشده این متن و طرح

2) نوای وبلاگ در حال آماده شدن است اما تا آماده بشه فعلا یه مداحی درخصوص بصیرت قرار دادم.

3) عکسهای زیر رو ببینید :
    
    فزرندان حضرت آقا در کنار آقای مجتهدی
   
حجة الاسلام سید مصطفی حسینی  خامنه ای  

     حاج آقا انصاریان در جبهه

سید حسن نصرالله در منزل دکتر احمدی نژاد


4) با تشکر از یکی از دوستان به خاظر این پیامک    :  

     لطف خدا به مردم دنیا حواله شد
یکباره شوره زار زمین باغ لاله شد
پس کوچه های خاکی مشهد پر از صفا
خورشید شهر خامنه 71 ساله شد


5) نوای جدید وبلاگ برای این مطلب ، کاری از برادر خوبمون آقا محسن.
 همزمان در حال پخش و لینک دانلود :

http://fars.tv/uploads/audio/BFCQalWQLuh5ttdimDHy.mp3

6)  بنا به پیشنهاد چند نفر از عزیزان ، از هفته آینده همراه با  "روضه مجازی" تلاوت قرآن نیز برگزار می شود .
 به این معنی که هر کسی که مایل بود از روز های قبل اعلام می کند و در جدولی که در ادامه مطالب پست روضه  هر هفته قرار داده می شود ،میزان و محدوده تلاوت هر فرد  قرار داده می شود که انشا الله در همان روز سه شنبه میزان مشخص شده را تلاوت کند . و به همین منوال تا ختم کل قرآن ادامه پیدا می کند . چند نکته در این خصوص :


* دوستان در نظرسنجی که سمت راست ویلاگ قرار دارد شرکت کنند تا مقدار تلاوت برای هر هفته تعیین شود .

* اگر میزان مشخص شده  در همان روز سه شنبه  تلاوت شود بهتر است ، اما اگر به هر دلیلی امکانش نبود می توانند دوستان تا سه شنبه بعد این کار را انجام دهند .

* ضرورتی ندارد که شرکت کنندگان در این طرح ثابت باشند بلکه میتوان هر گاه فرصت شد در این طرح شرکت کرد . هر هفته /  یک هفته در میان / هر ماه یک بار .

*هر نظر یا پیشنهاد دیگری در خصوص "روضه مجازی" رو حتما با کامنت خصوصی اطلاع دهید.

* انشا الله استقبال به گونه ای باشد که تا پایان ماه شعبان کل قرآن تلاوت شود و با شروع ماه رمضان انشا الله هر هفته یک ختم قرآن داشته یاشیم . بلند بگو آمین


7) این پیامک هم فقط برا اهل دل :
                                                هفت آسمون دنیا /باید که غرق نور شه

                        یه جور دیگه خدا خواست/چشم حسودا کور شه

                                                                   دلای دشمنامون /امسال چه بد می سوزه

                                                                                                       تولد حسین و /خامنه ای یه روزه

8)
نمایش نظرات 1 تا 30