تبلیغات
آینده از آن حزب الله - " علی اکبـر های آسید علی "اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

" علی اکبـر های آسید علی "

 

نوشته شده توسط:علی

بسم سلام

قبل ازنوشتـ....  

دلم عاشق بود .... کم بود ، قلمم هم عاشق شد ... آن هم  چه عاشقی ! از صبح  بهانه گرفته و به من معترض شده که : "مگر نه مرا وقف کرده بودی،و گفتی خروج بیش از سه روز از مورد وقف ممنوع؛ پس چرا سه روز گذشته و مدح مولای مطهرم را نمی کنی" .
ناگهان صدای دلم هم بلند شد :"آهای ... راست می گوید ؛ چرا نمی نویسی از ماه".
من بی پناه هم گفتم :"تسلیم". کاغذ سفیدی آوردم ، گذاشتم جلویم و گفتم :"این دلم و این قلمم بسم الله ...

دلبر  دلربای بسیجیان آسید علی  


روضه خوان داشت روضه می خواند ، روضه علی اکبـر . و چه زیبا هم می خواند . میگفت: علی اکبر فدای بابایش نشد ! فدای مقتدایش شد ، فدای رهبرش. می گفت : "در هر زمان حسینی وجود دارد و برای هر حسینی علی اکبری هست. "
باورتان نمی شود؛ وسط روضه لبخند زدم ، اصلا احساس شادی کردم . راست و حسینی بگویم به وجد آمده بودم ... خیلی زیاد. حق داشتم ... چون یک لحظه به ذهنم آمد که الحمدلله ... خدا را شکر ... ./ می توانم با غرور تمام سرم را بالا بگیرم و بگویم راه رو راه علی اکبرم. هم جوانم ، هم رشید ، هم پر از انرژی هستم . این همه را تنها صرف یک راه می کنم ... راه رهبرم سیدعلی .
عجب علی اکبر هایی دارد این خامنه ای ... خوش به حالش .
البته یکی هم هست که فقط نامش "علی اکبر "است، ظاهرا در جوانی ... هِـــی ...بدک نبوده . اما سرانه پیری ، راه طلحه  را در پیش گرفته . اتفاقا طلحه هم یک آقازاده داشته که فرستاده بودش دانشگاه آزاد  واحد  "کوفه سیتی" تا  از آنجا هدایت کند سایت "nakasin.com" را و برخی کمک های مالی بفرستد برای روزنامه "صبح کوفه"  . بدا به حالش .
اما این علی اکبر های خامنه ای ، همه شان یکپارچه نورند، از دختر تا پسر .
علی اکبر هایی که بی مهابا به دل جامعه زدند برای فعالیت،امّا در همین جامعه دنیا زده  داغ حتی یک گناه را بر دل شیطان گذاشته اند .
علی اکبرهایی که شب و روز مشغول همت و تلاش هستند اما روی شانه چپشان "رتید" بیکار بیکار نشسته است ، بیچاره اصلا خوابش برده ، می گوید : سالها قبل از سن تکلیف آن "عتید"روی شانه راست تند و تند مشغول نوشتن حسنات بوده ، اما سالهاست که از تکلیف می گذرد و همچنان من اینجا روی شانه چپ  بیکار بیکارم. دریغ از یک سئیه.
علی اکبرهایی که صبح که از خانه بیرون می آیند ،بند کفششان رو محکم می کنند بعد زیر لب می گویند : امروز عجب مسابقه ای بشود ، حتما رویش را کم میکنم ، خیال کرده ، نه ... امروز داغ پیروز شدن  را بر دلش می گذارم  ، سر کوچه که می رسد ، دختر جوانی بد  حجاب از جلوی چشمانش عبور می کند ، فوری چشمانش را می بندد ، زیر لب با لبخند می گوید : دیدی گفتم ، یک صفر به نفع من!
علی اکبرهایی که تمام افتخارشان به سیاهی چادرشان هست. لذت می برند که مغازه حراجی باز نکرده اند تا چوب حراج بزنند به همه هستی یک دختر. و مگر نه ؛ ایمان ،عفت ، حیا، نجابت و حجاب تمام هستی یک بانوی مسلمان است!
علی اکبرهایی که تمام خستگی هایی عالم که سرشان هوار شود ، با یک نگاه به منحنی رو به بالای لب های رهبرشان ، انرژی مضاعف می گیرند برای فعالیت بیشتر.
علی اکبرهایی که چشمانی همیشه سرخ در عین سفیدی  دارند ، این سرخی چشم آنان چند دلیل دارد ، برخی هایشان از همین جوانی شده اند سرباز گمنام و شب و روز ندارند برای آرامش و امنیت ملت و این سرخی از بی خوابی است . اما  این سرخی چشمان یک علت مشترک بین همه شان هم دارد و آن اینکه همانند شهدا شیران روز هستند  در فعالیت و زاهدان شب هستند در عبادت و اشک.
صورت هایی نورانی دارند این علی اکبر ها که بدجوری این نورانیت مردمک چشم فتنه گران را می زند ، بیچاره کرده فتنه گران را این نورانیت ،
 خنده ام گرفت ... یکی از  این فتنه گران که اتفاقا علاقه عجیبی به کلماتی دارد که با حرف "ت" آغاز می شوند ،  سالی به دوازده ماه ، دستش به ریشش است ،
به شما که عرض کنم
هر وقت این حالتش را می بینم یاد این بیت می افتم : چراغی را که ایزد بر فروزد/ هر آنکس پف کند ریشش بسوزد . /
آن یکی دیگر هم ، رقیب شکست خورده "لیدی گاگا" را می گویم ، اخیرا دچار سوختگی شدید در ناحیه ریشه اش شده و کلا زده است پارکینگ و خبر خاصی از او نیست و  شاید مشغول دعوای خانوادگی با همسر علامه اش باشد ! و قابلمه به سر همدیگر می کوبند و شاید هم مشغول بحث بر سر نظریه فوق علمی انشتین زمان در خصوص نام گذاری استان ها به نام های استان داماد . استان دختر . استان شوهر عمه و قس علی چیز باشند . بگذریم . داشتم می گفتم
 این علی اکبر های آسید علی آنقدر دل های پاک و با صفایی دارند که از فاصله های چند صد کیلومتری هم هرگاه دور هم جمع شوند غوغا به پا می کنند ، مصادق بارزش لحظات آنلاین روضه مجازی است !
علی اکبر هایی که گاهی اوقات سرعت عبور و مرورشان در خیابان ها حسابی بالا می رود ، به گونه ای که برخی اوقات تابلو می شود این گونه تند و تند  راه رفتنشان . خوب که دقت کنی می بینی این سرعت بالا در راه رفتن معمولا  نزدیکی های اذان اتفاق می افتد و سریع راه می روند تا برسند به مکانی برای ادای نماز اول وقت!
علی اکبرهایی که همیشه یاد مادر هستند.در اذان گفتن بعد از فراض "اشهد ان علی ولی الله " به قصد قربت می گویند "اشهد ان سیدتنا فاطمه الزهرا عصمة الله الکبری"
و خوب دریافته اند " حی علی الصلاة ... علی صلاة المومن/. حی علی الفلاح ... علی فلاح المومن/. حی علی خیر العمل ... محبت زهرا/. الله اکبر ، الله اکبر ... شکسته پهلویی ... .
و چرا صورت و دل های این علی اکبرها نورانی نباشد و مگر نه اینها ستاره اند و ستاره نور رخش را از ماه می گیرد و ماه دلربا هم نورانیتش را از آفتاب . همه ستاره ها فدای ماه و خورشید . همه ستاره ها فدای شانه های لرزان در تهجد شب ماه و خورشید. همه ستاره ها فدای تلاوت قرآن با صوت دلبرای ماه و خورشید . همه ستاره ها فدای دل یوسف زهرا ..
ای مولای مطهر ، از جانب علی اکبرهایت بگو به آفتاب که دلتنگش هستیم ... خیلی زیاد .
مثلا سه شنبه آینده جشن میلادش است . نمی دانیم خندان باشیم از تولد یا اشک بریزیم از فراق ... خیلی سخت است عاشق ... معشوقش را نبیدند. خیلی ..

خیلی سخت است حبیب محبوبش را نبیند . خیلی سخت است نوکر اربابش را نبیدند .. خیلی
یا صاحب الزمان آقا جان ؛ خیلی سنگین است گفتن این جمله برایم امــــا
مهدی جان ، مگر نه جدت فرمود :"تا عرق پیشانی کارگر خشک نشده مزدش را بدهید" ... دلبرمن ... خودت شاهدی بارها و بارها برایت عرق ریختم ... من مزدم را می خواهم ، نیمه برات نزدیک است ، براتم نمی دهی .... یک نگاه ... فقط یک نگاه ...
بعدا نوشتـ...

1) این عکس آقا بدجوری دلم رو برده .... کلیک

2) نوای وبلاگ ،  صوتی  با مطلع  "از نسل علی اکبرم من ، از فداییان رهبرم من"  
    از ام پی تری های  که مدتها روی گوشیم بوده و یادم رفته بو د
.(سلیقه من رو دارید که ! )
     همزمان در حال پخش و لینک دانلود :
  http://fars.tv/uploads/audio/4wqko3UMOKcxnaOMgvei.mp3

   
3) روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر بر تمام علی اکبرهای رشید خامنه ای مبارک.

4)  انشا الله چند نکته در خصوص "روضه مجازی" هست که به مرور در همین بعدانوشتـ... ذکر می کنم.
  * عجالتا اگر کسی نخونده حتما نظرات پست قبل رو داشته باشه تا برا هفته آینده ایشا الله آماده باشه.
  * هفته آینده مجلس  روضه مقارن است با روز میلاد ، عجب روضه ای بشود . از دستش ندهید.
  *  حتما آخرین نظر پست قبلی که  آقا امین گذاشته رو بخونید . حتما هاا.

5) دیروز صبح با علی اکبر کیانی ، ببخشید ، "علیرضا کیانی" تماس گرفتم .
    گفت خوب جایی زنگ زدی وسط صحرای عرفات هستم .
   گفتم بشین همون جا یه روضه حضرت عباس برامون بنویس . قولش رو گرفتم .
  خودش می گفت دنبال کافی نت هست تا از اونجا یه اپ داشته باشه . سلام به همگی رسوند.


6) آقا میثم هم دوباره آمده با دوئل . الحمد لله .
    بد نیست تشکری ازش داشته باشیم . آدرس دوئل
http://www.duelfa.com

7) خط شکن خودمان هم الحمدلله سایتش افتتاح شد .
    آدرس سایت گرافیست جوان حامد جان 
http://www.khatshekan.org

8)آرزوی  مادر شهید "عبدال زاده" :
    
می گفت : از اولین روزهایی که پسر اولم به دنیا آمد ، آرزوی داماد شدنش رو داشتم ، بیست و شش سال از عمر پسرم  گذشت ، و من حسابی منتظر برپایی مراسم عروسی توی خونه بودم امـــا عبدالرضا پر کشید ....
گفتم فدای حسین .
دومین پسرم  تازه 12 ساله شده بود ،تلف شد ... 
حالا پسر سومم سه سال از بیست سالگیش میگذره و هنوز ازدواج نکرده ، من و پدر پیرش می ترسیم آرزو به دل بمونیم .
علت ازدواج نکردن رو جویا شدم .
یک جمله گفت : وضع جامعه رو که می بینی .... (شاید مشکل مالی بود ، شایدم ...)
با اجازه از جانب شما دوستان عزیز بهش گفتم که حتما حتما بصورت ویژه دعا می کنیم .
دوستان
 دعا ، دعا ، دعا .

( جزییات بیشتر  رو در کامنت ها می تونید ببینید.)

9)نمایش نظرات 1 تا 30