تبلیغات
آینده از آن حزب الله - بهشت یا جهنم؟ انتخاب با شماستاینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

بهشت یا جهنم؟ انتخاب با شماست

 

نوشته شده توسط:علی

چند سال قبل حضرت ماه (سید علی جان) به دیدار یکی از جانبازان دفاع مقدس( شهید محمد تقی طاهرزاده) که در آستانه شهادت بود رفته بودند و ضمن بوسه بر پیشانی آن جانباز به او فرموده بود:چه حالی داری از اینکه در آستانه بهشت قرار داری؟( همین اول بگم اصلا قابل توصیف نیست ، چطوری بگم دم مرگ عشق آدم منت بذاره یا خودش بیاد یا نمایندش رو بفرسته... بگذریم..)

امروز ناخود آگاه ذهنم رفت سر این موضوع که بسیاری از ما هم در همین دنیا بارها و بارها دم در بهشت قرار میگیریم و اختیار با خود ماست که بریم داخل یا نه! با فریب خوردن از شیطان راه رو بسوی جهنم کج کنیم ... میفهمی می خوام چی بگم...

همه ما میدونیم تو انتخاب آزادیم گناه کنیم و برای چند لحظه خوش باشیم یا بگذریم و تا ابد خوش.

زیاد از این جملاتی که از غیر اولیاء صادر شده خوشم نمیاد اما این یکی یه جورایی با دلم بازی میکنه((لذت عشق 7 ثانیه است لذت هوس 7دقیقه و سختی پشیمانی یک عمر...))

اما زیباتر از این رو علی ابن ابیطالب(ع) پدر مکرم عباس(ع) فرموده:چه بد است لذتی که میرود و عذابش می ماند و چه زیباست سختی که می گذرد ولی پاداشش می ماند.

بعداً نوشــت:

1-با موبایل موسوی (مهندس متوهم) تماس گرفتم خط خراب بود اپراتور می گفت(مهندس مورد نظر در حال سقوط آزاد به ته دره ضلالت است) خاک بر سر آنکسی که برای خوش آیند اربابانش از حمایت از تروریست ها هم دریغ نکند.

2-دستم نمی رفت در ایام فاطمیه مطلبی بجز ذکر شهادت بنویسم اما داشت از زمان مطلب قبلی که در مورد شهادت بود زیاد می گذشت.

3-امروز اولین سالگرد وفات آیت الله بهجت است.(بهجت و ما ادراک ما بهجت)زیباست همراه با شب شهادت حضرت زهرا اینجا

3/2-دوستان ارزشی حتماً تو وبلاگاشون سالگرد ایشون رو یادآوری کنن آخه سال قبل مسایل تلخ نگذاشتن اونجوری که شایسته است و دلمون میخواست از ایشون تجلیل کنیم اما امسال تلافی می کنیم.هر کی مطلب گذاشت بگه پایین همین مطلب لینکش رو بذاریم.

4- از همه دوستانی که در این دو روزی که وبلاگ راه اندازی شده اینهمه مرا مورد لطف قرار دادن تشکر میکنم.

5-اولین بسته فرهنگی رایگان وبلاگ در حال تهیه است بزودی رو وبلاگ میزارمش .

6- هیچی ولش کن ...


وبلاگهای گرامیداشت آیت الله بهجت
آیت الله بهجت در کلام دیگران(عشق یعنی...)

هدیه به همه ارادتمندان آستان بهجت العلماء(نسیم مطهر 89)

الگوی رفتاری مجسم(نردبانی تا خدا)