تبلیغات
آینده از آن حزب الله - ما شیشه ایم ، هر چه بشکنیم تیزتر می شویماینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

ما شیشه ایم ، هر چه بشکنیم تیزتر می شویم

 

:

نوشته شده توسط:علی

بسم رب الزهراء
قبل از نوشتــ......

مرگ قلم من آن روزی هست که رسالتش را فراموش کند . اساسا برای قلمم کسر شأن دارد که بچرخد در جایی بجز مردمک چشم فتنه گران منافق.
هر گاه فشنگ های تفنگ شیر در زنجیر حزب الله ، حاج احمد متوسلیان در جایی بجز قلب صهیونیسم فرود آمد قلم من هم ، جایی  بجز چشم کفار را خواهد دَرید.
بنابراین به برخی ها هم که این دو سه روز قلمشان به صدای اعتراض به اسم انتقاد بلند است تنها یک جمله می گویم :

یا ایها الارزشیون ، اتحدو اتحدویک ... دو ... سه ، یک ... دو ... سه ،  آزمایش
بسمه تعالی
شنوندگان عزیز توجه فرمایید ، شنوندگان عزیز توجه فرمایید:
اینجا جزیرة العرب است، صدای ما را از عمق شعب ابیطالب می شنوید، از کنار دست محمد رسول الله (ص). اینجا باز دوباره وارثان  جهل  ابوجهل ، عَلم عَجز خود را با نام تحریم به روی دست گرفته اند. ابوسفیان بعلاوه احزاب ، پنج + یک تشکیل داده اند. بَبَعی های شورای امنیت باز گرد هم آمده اند . اما خبر ندارند باز هم موریانه تمام قطعنامه آنها را خواهد خورد و بجز اسلام چیزی در جهان باقی ماندنی نیست !
ما اینجا دوباره چهل نفری با یک خرما سر می کنیم اما هیهات که سر تسلیم فرود آوریم. اینجا نان به ما نرسد حرفی  نیست ، تمنای ما نان نیست ، تمنای ما تحقق شعار محمد (ص) است.
"استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی ".
مکتب ما تشیع است و شکست برای ما معنا ندارد ،  تشیع بن بست ندارد . درس کلاس اول ما " بابا آب داد" نیست ، ما خوانده ایم درس عاشقی را با مطلع " بابا خون داد" ، " بابا جون داد".ما تا واژه مطهر و مقدسی به نام "خون" را داریم ، از سایه ننگین هیچ تحریمی باکمان نیست! بگذار هر چه میخواهند بکنند. ما سلاحمان اشک است و دعا و توکل  و ما با همین "توکل" افتتاح کردیم نیروگاه هسته ای بوشهر را/ .
ما مسلمانیم ، مکتبمان تشیع است و در تشیع بن بست معنا ندارد . تشیع آزاد راهی هست که مستقیم به بهشت می روند و ایستگاه آخرش کنار حوض کوثر است!

ما با همین اعتقادات خون به دل استکبار کرده ایم . تمام تئوریسین هایشان روبروی ما کم آورده اند . دکترین آنها بی منطقی است ، دکترین ما اما علیست !
استکبار کلاً در مانده است در کار ما . ما بن بست نداریم ، مکتب ما تشیع است ، تشیع یعنی آزاد راهِ آزادمردی! و آزادمرد هرگز تسلیم نخواهد شد. حتی اگر اشعث های منافق دور تا دور شعب ابیطالب نیزه های یأس بلند کرده باشند و از سر ترس از کفار فریاد واایرانا، واملتا، وامستضعفا، وابیکارا،واتوروما ، واسهمیه بندیا ، واکارت سوختا ،واکوفت زهر مارا .. سر داده باشند .
مکتب ما تشیع است ، شیعه بن بست ندارد. و ما ملت خوب می دانیم که از اهالی حجاز در زمان رسول الله (ص) ، برتر هستیم . ما از روی سیاهی بر روی سفیدی ایمان آورده ایم ! و این ایمان ما از ایمان برخی صحابه بالاتر است . ما اهالی کوفه نیستیم ما از سرزمین ایرانیم . از مهد دلیران ، بیشه شیران ...
نه ،  مالک بر نگرد ! تو درب خیمه معاویه رسیده ای ، برنگرد ، بمان همان جا تا اذن جهاد بیاید . ما اینجا مراقب علی هستیم ، نگران نباش . اینبار ما هستیم ، نوادگان همتِ عمار . ما میخواهیم اینبار تاریخ را بنویسیم .
مالک برنگرد ، ما اینجا مراقب علی هستیم ، با قلب خود حفاظت می کنیم از علی ، خیالی نیست ، اندکی هم خون دل می خوریم اما علی را تنها نمی گذاریم . ما اهالی کوفه نیستیم ما اهالی انتهای خیابان فلسطین هستیم . هم محله ای های بیت رهبری . عشق است این بیت رهبری ؛ نور است این سید علی . ما مراقبش هستیم . مالک برنگرد ، اندکی صبر سحر نزدیک است ، ما در آستانه ظهور هستیم و فرج نزدیک است ما بر بلندای قله انتظار ایستاده ایم و چشم انتظار دمیدن افتاب هستیم .
مالک برنگرد. ما اینجا با امید به ظهور نگار جمکرانی دور تا دور یار خراسانی هستیم برای جان دادن و فدا شدن . تمام بود و نبود ما فدای خامنه ای.
اما مالک تو برنگرد اینبار قرار نیست علی تنها بماند میلیون میلیون فدایی دارد علی . بسیجیان گهوراره ای خمینی مصمم تر از همیشه کنار سیدعلی ، گوش به فرمانش ایستاده اند . مالک بر نگرد ما اینجا بیشماریم و اراده کرده ایم جهان را تسخیر عدالت کنیم ، ظهور نزدیک است . مالک برنگرد خوارج غلط می کنند اینبار صدایشان به اعتراض بلند شود ، در نطفه خفه می کنیم هر مانعی را که بخواهد جلو راه ظهور را بگیرد . ما اراده ظهور کرده ایم و با قیام  نیم خیز شده ایم برای فرج . مالک برنگرد این بار غلط می کنند ابن ملجم ها . ما هستیم و فرق سر سران را با تیغ تیز عدالت خواهیم شکافت اگر بخواهند جلوی راه ما را بگیرند . افق دید ما وسیع است و اراده فرج کرده ایم . ما می دانیم و تیغ و حلقوم آنها اگر یک مو ز سر بسیجیان خامنه ای کم گردد.
ما ملت علی رغم تمام مشکلات ایستاده ایم در کنار ولایت برای سربلندی . ولایت است که ما را سر فراز می کند .دشمنان بدانند حتی اگر از سرهایمان کوه ها بسازند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که خامنه ای تنها ماند.مالک بر نگرد زیرا که

دیدند هنوز عشق لشکر دارد  / دیدند که این قافله رهبر دارد / ای مانده نهروانی عهد شکن

این مُلکِ علی ، مالک اشتر دارد


ما با ولایت زمنده ایم     تا زنده ایم رزمنده ایم

بابی انت وامی و نفسی و مالی و عسرتی و عشیرتی
 یا سید علی الحسینی الخامنه ای .بسم الله الرحمن الرحیم

لاَ یَغُرَّنَّکَ تَقَلُّبُ الَّذِینَ کَفَرُواْ فِی الْبِلاَدِ مَتَاعٌ قَلِیلٌ ثُمَّ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَبِئْسَ الْمِهَادُ لَکِنِ الَّذِینَ اتَّقَوْاْ رَبَّهُمْ  لَهُمْ جَنَّاتٌ تَجْرِی مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِینَ فِیهَا نُزُلاً مِّنْ عِندِ اللّهِ وَمَا عِندَ اللّهِ خَیْرٌ لِّلأَبْرَارِ

گشت و گذار کافران در شهرها تو را نفریبد.این بهره‌ی ناچیزی است و سپس جایگاهشان جهنم است که بدجایگاهی است.ولی آنان که تقوای الهی پیش گرفتند، برایشان باغ‌هایی است که از پای درختانش نهرها جاری است و جاودانه در آن می‌مانند،  که {این} پذیرایی از جانب خداست و آنچه نزد خداست برای نیکان بهتر است.
(آیات 196 تا 198 سوره مبارکه آل عمران)

مشرکان مکه از راه تجارت، ثروت قابل ملاحظه‌ای به دست می‌آوردند و یهودیان مدینه با توجه به مهارتی که در امور تجارت داشتند، در رفاه زندگی می‌کردند. ولی مسلمانان به دلیل شرایط خاصّ سیاسی و محاصره‌ی اقتصادی از جانب دشمنان نیرومند، در وضعیت مادّی نامناسبی به سر می‌بردند. لذا این سؤال پیش می‌آمد که چرا افراد بی‌ایمان در رفاه ولی مؤمنان در رنج به سر می‌برند. آیه‌ی فوق نازل شد و به این سؤال پاسخ داد.

(تفسیر المیزان، ج4، ص96)
بعدانوشتــ.....

1 نوای وبلاگ : یار دبستانی من .. .
نباید بگذاریم ارزشهای ما رو تصاحب کنند این سرود باید از وبلاگ های ما بلند شود زیرا که یادآور نبرد پدران ما با استکبار است نه توهمات سوسولانه ی سبزک ها در خیابان !
همزمان در حال پخش و لینک دانلود :
http://bachehayeghalam.ir/media/sound/yare_dabestani_man%28www.BGH.ir%29.mp3


2
ظاهرا لینک یکی از مطالب "آینده از آن حزب الله" در بالاترین ( بخواند دوروغگو ترین) و یک جای دیگر قرار داده شده . هاپوهای انها بجز فحاشی که کار دیگر بلد نیستند از همینجا در مقابل همه توهین ها فقط می گویم :
خدا هدایتتون کنه و ایضاء شفا بده !

3 از همه همراهان بویژه خواهران بزرگوار تقاضا می کنم که علاوه بر شنیدن این فایل صوتی فوق العاده  زیبا  از حاج آقا ابولقاسمی حتما نسبت به تکثیر آن در اطرافیان خود اقدام کنن (بولوتوث کاملا ریگان هست ! )  :

مهدی غریبه به خاطر همین موها....    (لینک دانلود غیر مستقیم هست)

4
  بخونید اینجا رو              ما انتخابات رو باختیم

5 مشروح دیدار  دانشجویان با حضرت آقا  رو  حتما دنبال کنید .( منشور فعالیت ما جوانان است) از اینــــــــجا

6   برا آقا حامد (خط شکن) حتما حتما امشب دعا کنید که فردا صبح کارش را بیفته ... ( اگر شده با یه صلوات )

7
نمایش نظرات 1 تا 30