تبلیغات
آینده از آن حزب الله - عجب لذتی دارد این لباس شخصی بودن !اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

عجب لذتی دارد این لباس شخصی بودن !

 

نوشته شده توسط:علی

(این متن از سری متونی است که از بلاگفا‌ به اینجا انتقال داده شده و نظرات را ندارد)

بسم سلام

نمیدانی واقعاً نمیدانی چه لذتی دارد اینکه، به محض ورودم به جایی می گویند (حزب اللهی اُومد) و آنگاه من از ته ته قلبم خوشحال میشوم که پسوند حزبم ، الله است و نه هیچ چیز دیگر.
نمیدانی چقدر لذت بخش است اینکه،رنگ لباس شخصی(1)ساده ام چشم فتنه گران نی شمار را بد جوری میزند و من شده ام تمام دغدغه فکری او که با ما نیست.
ایکاش میشد برایت توصیف کنم افتخار نمودنم را به این که فهمیده ام جنگ جهانی سوم را لباس شخصی هایی اداره میکردند از جنس خودم ،البته با ورژن پنجاه و هفتی.
نمیدانی چه فَرح بخش است اینکه لباس تنم شخصی است،نَه مال مردم است و نه حتی مال بیت المال.
ایکاش میدانستی چقدر لذت دارد اینکه، شال گردنم از جنس همانی است که بر روی دوش حضرت ماه جا خوش کرده و اگر چشم دلت باز بود حتماً به تو نشان میدادم که ببین ، شال گردنی حضرت خورشید(عج) هم از جنس شخصی است.
نمیدانی گوش دادن به نوای (تهرون شهر صاحب زمونه / نگین تهرون رهبرمونه) با صدای حاج سعید در محضر حضرت آقا و لباس شخصیهای دیگر چقدر می چسبد و ما لباس شخصی ها تنها از این چَسبش برخوردار میشویم.
نمیدانی این یکی را واقعاً نمیدانی و فقط ما لباس شخصی ها درک میکنیم لذت نشستن پای صحبت های شیخ بیسواد و مهندس متوهم را ، و خندیدن به مِثالِ وقتی که شما خنده دار ترین فیلم طنز سال را میبینید.
شنیده ام چند روزی است زمزمه ناخوشی شیخ بیسواد به گوش میرسد و تو نمی دانی چقدر کیف میکنم وقتی که فهمیده ام این ناخوشی ها از عمق سوزش او از دست امثال من است و نوعی سرطان سوزشی جدید است.

امــا اوج لذتم آنجایی است که در 9دی سال هزار و سیصد و هشتاد و اشک از خانه بیرون آمدم و دیدم که تمام تهران که نَه ، تمام ایران یکپارچه لباس شخصیست ...

اصلاً لباس شخصی را تو مپندار که مُدی است در میان مُدها و انسانی است در میان انسانها که لباس شخصی از آسمان آمده و تجسم تمام عیار شیعه ی منتظری است که به خروش آمده اما مطیع امر رهبرش است و فعلاً طوفان نمیکند و همچنان منتظر است...
و چه زیبا فرمود حضرت عشق:{وَ نُرِیدُ اَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذیِنَ استَضعِفُوا فِی الاَرضِ وَ نَجعَلَهُم ائمّة وَ نَجعَلَهُمُ الوارثِینَ}(قصص/5)

آینده از آن حزب اللهی هاست

ادامه دارد...(بزودی)
(1) لعنت خدا بر کسی که با لباس مقدس شخصی کاری انجام دهد که مورد نظر رهبرمان نباشد.


بعداً نوشتــ...


+ یک آگهی تکان دهنده در روزنامه ایران...کلیک کنید.
+ از نظرات و محبتهای فراوان دوستان بسیار سپاسگذارم و اعتقاد دارم موفقیت این ویلاگ تماماً حاصل دعای  خیر خوبان خداست. دعام کنید.
+ لو رفتن پروژه تابستانی فتنه در خیابان حجاب کلیک کنید.
+طرح: پیشواز سالمرگ فتنه کلیک کنید
+طلبه سیرجانی عدالتخواه در حرکت به سمت تهران است کلیک کنید
+ برخی از دوستان همین پست ما رو به عنوان پست جدید وبلاگشون قرار دادن نارحت که نشدیم یه چیزی هم دستی میدیم :‌ )
+جمله‌ای از حسین قدیانی عزیز برای این مطلب : لباس “عباس” هم شخصی بود و آنرا شخصی به نام “ام البنین” می دوخت.
+ عصبانیت خنده دار و جالب شبکه امریکایی از مجری برنامه دیروز-امروز-فردا(دکتر یامین پور) کلیک کنید