تبلیغات
آینده از آن حزب الله - امشب حسابی ، بی قرارماینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

امشب حسابی ، بی قرارم

 

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهراء

ـــقبلـــ از نوشتـــــ
متن زیر تقدیم به مادران شهیدان  اکبر قدیانی ، مهدی عارفی، علی طاهری  و بابا علی
 به امید گوشه چشمی ...


شب قدر است امشب و من دل نگران شب قبلم . دیشب دلم می گفت اوجب واجبات در شب قدر  قدرشناسی از خون شهداست و افضل اعمال قدردانی از دل مادر شهدا .
شب قدر است امشب و من دل نگران نرسیدن به خدا هستم . رسیدن به خدا برای من در گرو پاسخ دادن به سوالات زیر است
1) گلوله ای از لوله اسلحه ی دوشیکا شلیک می شود و درست می نشیدند وسط گلوی یک بسیجی ، معلوم کنید سر کدام طرف افتاده ؟!
شاید هم این سوال
2) منافقین شروع می کنند به بریدن سر جوان بسیجی با حلبی روغن ، محاسبه کنید زمان جان کندن این جوان را؟!
یا شاید هم این یکی
3) تانکی  در فکه با وزن تقریبی 54 تُن از روی جنازه ی یکصد و بیست نفر عبور می کند ، مشخص کنید میزان خون شدن دل مادر یکی از این شهدا را هنگام دیدن جنازه ی له شده و غیر قابل شناسایی فرزندش ؟!
 
شب قدر است امشب و من دلم شور انقلاب را می زند . دل نگران آرامش دل مادران شهدا هستم . بعد از فرزندانمان سران فتنه را چرا به سزای اعمالشان نرساندید؟؟؟ شب قدر است امشب و من دل نگران شب اول قبرم . نکیر و منکر بجای خود  محترم اما من در پی یافتن پاسخی برای پاسخ گویی به دل دردمند مادران شهدا هستم .

آه ای مادران شهدا .... آه ای زینب های روزگار ... آه ای زهرایی شده ها فرزندان شما اگر رفتند اما اینک ما هستیم . ما بسیجیان خط خامنه ای عهدی دیرینه داریم با فرزندان شما . ما بسیجیان خط خامنه ای به لخته لخته ی خون دلتان قسم می خوریم که  محاکمه کنیم سران جنایتکار فتنه را . ما وارثان غیرت  فرزندان  شما هستیم و قسم می خوریم به پاره های دل شما که با نوک قلم هایمان چنان محکم بفشریم حلقوم سران  جانی فتنه را  که به زبان بیایند و اعتراف کنند به جنایتهایشان . آری ما بسیجیان خط خامنه ای بیرون می کشیم پدرِ سوخته ی لپ قرمزی اصلاحات را  از پستو با همین قلم هایمان . ای مادران غیور ، غربت زهرا ارث شماست اما در عصر غیبت مولا تا ما نفس می کشیم هرگز نخواهیم گذاشت شما غریب تر از این شوید .
شب قدر است امشب و من دل نگران شب اول قبرم . نکیر و منکر به جای خود محترم اما من در پی یافتن پاسخی برای پرسش های مادران شهدایم . مادر بابا مهدی  که مفقود الاثر شده 27 سال است اری 27 سال است درست از 
20 اسفند 1362 که هر شب پنجشنبه بر روی مزار شهدای گمنام می رود . با توسل به علم  آمار و احتمالات معلوم کنید  چند درصد احتمال دارد که این قبر همان مزار  مهدی پسرش باشد ؟!
شب قدر است امشب و من در دلم غوغایی ست . پلاک پدرم را به گردنم انداخته ام و پوتین های باباعلی را به پایم کرده ام . اندکی برایم بزرگ است اما اگر بصیرتم را بالا ببرم درست  می شود اندازه ی پایم . می خواهم با همین پوتین های خاکی از رملهای فکه  بک یاالله بک یالله گویان چنان بکوبم بر دهان یاوه گویان  استکبار که دندان های سمت چپ فک بالایشان خوورد شود  .
شب قدر است امشب و من باید بگویم که  استکبار جهانی نفس کشیدنش را و وجودش را  مدیون انگشت اشاره ی آقای ماست .  سر انگشت اشاره ی  آقا به جهاد بلند شود ، نابود خواهیم کرد تمام هوییت ابرظالم ها و محصولات داخلیشان را .
شب قدر است امشب  هنگامه ی خواندن افتتاح ، جوشن ، ابوحمزه و مکارم و من  اما بی قرار انقلابم . دلم شور یاران بی نشان خامنه ای را می زدند . 
شب قدر است امشب و من ذهنم در فکر نور است و درگیر روز ظهور .  بی قرار فرج هستم . دیر نیست آن زمان که مولایمان مهدی در همین حسینه ی امام ، خامنه ای ما را در آغوش بگیرد و ما به نظاره بنشینیم شکوه شکوهمند تشیع را . عجب حرفی ، دل خودم آب شد ...

شب قدر است امشب و من می خواهم با خدای خامنه ای به راز و نیاز بنشینم . ای خدای خامنه ای تو را سپاسگذارم  ، ای خدای خامنه ای تو را سپاس که به فکر دل ما بودی و خوب دانستی آرام دل ما را ، ای خدای خامنه ای از تو ممنونم که دانستی تنها قرار دل بی قرار ما در غیبت مولا حضور آقاست . ای خدا خامنه ای  تو را سپاس که به کشتی انقلاب ما ناخدایی باخدا عنایت کردی . ای خدای خامنه ای از تو تشکر می کنم که عباس را مامور نگه داری از آقای ما کردی . ای خدای خامنه ای تو را هزاران بار شکر ای خدای خامنه ای تو را شکر .
شب قدر است امشب و من دلم شور انقلاب را می زند . ما ملت دلتنگ نگاه خامنه ای هستیم . خامنه ای برای ما یک کلمه نیست ، خامنه ای برای ما  یک دنیاست ... دنیایی به وسعت کبود بیکران اقیانوس ها ، دنیایی به وسعت ابی بیکران آسمانها و  دنیایی به وسعت یک عشق .
شب قدر است امشب و راستش را بخواهی این خامنه ای ست که ما را دوست دارد . اوست که عاشق ما ملت است . اوست که تقبل کرده با دستان مجروحش علمداری کند علم انقلاب ما را . دل بی کینه ی اوست که دوست دار دل ما ملت است . اوست که ایستاده پای آرامانهای ما . اوست که ایستاد پای آراء ما .  و اینگونه است که دل ما ملت با دل پر از سکینه ی اوست که به آرامش می رسد. وقتی سر به روی آرامش سخنانش می نهیم تو گویی تمامی دنیا در قبضه ی نگاهش خلاصه شده .
شب قدر است امشب و دنیای ما بیت رهبری است ، عشق است این بیت رهبری ، نور است این سید علی
شب قدر است امشب و ثانیه های دلم به شماره افتاده . دلم شور حسین گرفته .
شب قدر است امشب و ما ملت نوحه خوانیم " امشب حرم آل عبا آب ندارد ،  علمدار  کجایی  ، علمدار  کجایی ؛ حسین . ساقی حرم دلبر و دلدار  نیامد ، علمدار نیامد ، علمدار نیامد ؛ حسین . امشب حرم آل عبا آب ندارد طفلی که تلذی بکند خواب ندارد ، علی خواب ندارد ، علی خواب ندارد ، حسین "
شب قدر است امشب امــا حرم آل انقلاب آب دارد . زمزمه ی سخنان پر از مهر خامنه ای سیراب می کند دل ما ملت را . جاذبه مهر دستان پر از محبت مولا جذب می کند دلهای عاشق ما را . راستش را بخواهی اصغر هم امشب خواب دارد . اصلا اصغر تشنه ی آب نبود . اصغر تشنه ی بی جواب ماندن هل من ناصری امام زمانش بود . اصغر آرام باش و در بغل رباب آرام بخواب . خامنه ای هست  و ما هستیم برای یاری کردنش ، لبیک گویان به ندای بابایت آمده ایم  . علی جان در بغل رباب آرام بخواب و  به  خواهرت رقیه هم بگو نگران نباشد ، خامنه ای با دستانی مجروح ایستاده به پاسداری از حریم حرمت ارزشها .
شب قدر است امشب .  برای ما و دلهایمان  که با مدح مولای مطهر است که آرام می گیرد  هر شب  ، شبِ قدر است اگر قدر بدانیم نعمت حضور خامنه ای را ...

ــــــــــــبعد از نوشتـــــــــــــ
نوای وبلاگ از امروز به بعد با یه تغیراتی قرار داده میشه ، فکر کنم اینجوری بهتره جای همیشگی (بالای لوگوها رو ) ببینید و کلیک کنید تا پخش بشه

میان سجاده ی سبز دعایت امشب اگر اشکت آمد ، نمیخوام من رو دعا کنی فقط دعا کن اللهم احفظ امام الخامنه ای
نمایش نظرات 1 تا 30