تبلیغات
آینده از آن حزب الله - وقتی سبزها هار می شوند !اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

وقتی سبزها هار می شوند !

 

:

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهراء

ــــــــقبلنوشتـــــــ

 آهای کجایی آقای زنده باد مخالف من ؟ کجایی مهندس متوهم ؟ کجایی پدرِسوخته ی لپ قرمزی اصلاحات ؟
 چرا در سوراخ موش خزیده اید  ؟ بیاید ... بیایید  و جواب گو باشید  ....

ــــتودهنینوشتــــــ

چندین سال قبل از یکی از اساتید پرسیدم ، چه دلیلی وجود داشت که   در آغاز  دهه ی  70 به صورت کاملا محسوسی از شدت ترور و برخورد فیزیکی با انقلاب کاسته شد ؟
 پاسخ جالبی داد.
 

می فرمود ارتقاء سطح امنیتی و مهار به جای خود امــــــا هر ترور و برخورد فیزیکی هدفی را دنبال می کند تا در نهایت منجر به تضعیف نظام شود و ضد انقلاب بعد از برخورد های فیزیکی بیشمار با انقلاب کاملا متوجه شده بود که این عمل نه تنها باعث تضعیف نخواهد شد بلکه موجب ایستادگی و از آن بالاتر الگو سازی از شهدا خواهد شد و هر شهید می شود پرچمی برای این انقلاب و باعث رویش بیشتر ....
و من آن زمان سخن حضرت امام را به یاد آوردم که فرمودند : 
" با ریختن خون عزیز ما، تایید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزیهاست .بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می كند. بكشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما ازمرگ نمی ترسیم ؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید..... برای اینكه منطق ندارید. اگر منطق داشتید كه صحبت می كردید؛ مباحثه می كردید. لكن منطق ندارید، منطق شما ترور است ! منطق اسلام تروررا باطل می داند. اسلام منطق دارد"
 صحیفه ی نور /
جلد هـفتم - صفحه 183


اساسا تازه به دوران رسیده های سوسول  جنبش سبزکی ، بسیار  عاجزتر از آن هستند که با این ادبیات با آنها گفتار شود امــــــا حقیقت این است که جنبش سبز مرده ای متعفن بیش نیست که هر از چند گاهی از آن بوی تعفنی بر می خیزد و شامه ی مطهر ملت را آزار می دهد. این تعفن سبز گاهی قی می شود در بیانیه های آقای متوهم و گاهی در افاضات ادیبانه ی نوه ی بیسواد ننجون و گاهی هم در
اعمال اهالی هار شده ی طرفدار علی محمد  دست غیب در شیراز!

اساسا هر سه ی این کردار در یک مورد اشتراک دارند و آنهم عدم برخورداری از منطق می باشد. و این بی منطقی ننگی است ابدی بر تارک همه ی مخالفان این نظام .ـــــــبعدنوشتــــــــ

قصد ندارم بچه حزب اللهی های شیراز رو تضعیف کنم امــــــــا ایکاش فقط 10 نفر از ما شیراز بودیم !!!
(البته با توضیحات یکی از بچه حزب اللهی های شیراز  قانع شدم )

ظاهراً بنیاد شهید قضیه شهید اعلام کردن سه تن از کشته شدگان حوادث پس از انتخابات رو تکذیب کرده !!!
    از دو حال خارج نیست . یا  اینکه اسناد موجود در این قضیه ی جعلی بوده که با توجه به اسناد بعید است چنین فرضی . و یا اینکه اسناد واقعی بوده .
در هر دو صورت بنیاد باید معذرت خواهی کند از تمامی خانواده ی محترم شهداء . و بداندتا زمانی که  عذر خواهی رسمی صورت نپذیرد ساکــــــــــت نخواهیم نشست !


ایکاش  طلبه بلاگ  لااقل شهامتی به اندازه ی  مخالفین قطعه 26 را داشت و  ژشت بی طرفی نمی گرفت ! خاک بر سر  آن قلمی که نمی داند دشمن کجاست ؟

  عذر تقصیر از غیبت نامتوالی ! این دو سه روزه . مشکل کوچیکی بود که به حمدالهی حل شد و قوی تر از گذشته  هستم انشاالله .  (چشت درآد منافق !)

این لینک را ببینید ( حس غریبی به انسان دست می دهد پس از شنیدین )
نمایش نظرات 1 تا 30