تبلیغات
آینده از آن حزب الله - عبای پر مهر قمر آل انقلاباینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

عبای پر مهر قمر آل انقلاب

 

:

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهراء

قبلنوشتــــــ

حُرم حُرمت مولا،حَرارت دلم را بالا برده . آنقدر زیاد که دلم را سوخته و از آن بالاتر گاهی خون به دلم می کند امـــا
هیهات که لبخند از لبم پاک شود ... هرگز!

 

 و چرا شاد نباشیم ما که رهبری داریم از جنس نور و از اهالی بلور که عبایی دارد به قداست ظهور . چرا شاد نباشیم که رهبری داریم از جنس نور که جاذبه ی عبای پر مهرش گسترانیده شده بر سر 70 میلیون تن آل انقلاب.

و اساسا این عبای پر مهر دل کندنی نیست برای ما ملت که  ما ملت در غیاب شمس دلخوش به ماه هستیم و چرا شاد نباشیم که روشنی دیده و دل ما از جمال آن ماه خُتن است و این مرد حکیم است که در کشاکش فتنه های روزگار  آزگار ، آموزگار  ما شده است .

و چرا شاد نباشیم که سیدعلی  سروی است که ما ملت  زیر سایه ی قدش ایستاده ایم و بی نیاز از مادیات شده ایم . و چرا شاد نباشیم که بحمد الله و المنه بُتی لشکرشکن داریم که آشفته کرده خواب دشمنان را  این سید علوی تبار.

و چرا شاد نباشیم که اسم اعظم تل یل ام البنین  تجلی شده در جبل النور قامت قیامت خامنه ای و چرا شاد نباشیم در حالی که در عالم قوام الدین خامنه ای را داریم .


ما نسل ظهوریم و دلتنگ عبور!
عبور از  کوچه ی فاطمیه  که  انتهای خیابان فلسطین است .عبای آسید علی تار  و پودش بافته شده ازچادر خاکی ، اما هیهات که بگذاریم این بار عبایی خاکی شود ، دست قنفذ را از کتف قطع خواهیم کرد .ما می دانیم و تیغ و حلقوم شما یک نخ ز عبای رهبری اگر کم گردد.

جاذبه ی پر مهر عبای مولاست که ما را اینگونه بی تاب ظهور و بی قرار حضور  کرده . ما ملت "
خیبری هستیم ، که حیدری هستیم ، که عاشق سیدعلی هستیم
" بگذار اشعری های 2011 هر چه می خواهند بگویند . ما ملت 21 سال است که از شر فتنه گران پناه آورده ایم به زیر عبای پر مهر سیدعلی . زیر سایه ی رهبری امن امن است و تو ای منافق بسوز و هر چه می خواهی بکن . در تهران ننجون من غریبم بازی دربیاور و در شیراز غداره کشی کن . ای منافق  این اعمال برای تو درمان سوختگی نمی شوند . سوزش شدید تو از پیمان گرم رهبری و امت است .  و تا این پیمان برقرار است سوزش تو مستدام !
و ما شناخته ایم شما را و اساسا شما رو دشمن خود نمی دانیم .  شما پنج تن آل فتنه! محصولات داخلی و  نخودی های دشمن هستید در زمین خودی .

ما مشغول شما نمی شویم .  دشمن شماره یک  ما  صهیونیسم است که در به در به دنبال صاحب الزمان است تا فرجش را تاخییر بیندازد و چون چشم خورشید را دور دیده آمده است به جنگ با ماه . اما هیهات . ما بسیجیان خط خمینی بوی ظهور به سرمان افتاده و دور تا دور خامنه ای می گردیم .

ما اهل کوفه نیستیم و هیهات که  علی حتی در فضای سایبر تنها بماند . نه سازش نه تسلیم سیدعلی ما هستیم . ما در فضای سایبر کوچه باز کرده ایم تا سیلی بزنیم و  انتقام روی نیلی بگیریم!
ما در فضای سایبر به نهر علقمه زده ایم تا جرعه ای آب برای اصغر ببریم . اصغر اما تشنه ی آب نیست و تشنه ی لبیک  به هل من ناصری حسین است و ما در زیر عبای رهبری لبیک گویان آمده ایم به انتقام صورت نیلی رقیه . رقیه و اسیری ، مگه ما مرده باشیم .
این بار اما علم از دست علمدار زمین نخواهد افتاد. خامنه ای  با دستان مجروح اما پر مهرش مردانه ایستاده به علمداری انقلاب . و ما هم پشتیبانش هستیم و اساسا ما پشتیبان سید علی هستیم تا ولایت فقیه پشتیبان ما ملت باشد .
در طوفان بلا های غیبت ما سوار کشتی انقلاب شده ایم که ناخدایی باخدا دارد. و جا برای هفتاد میلیون ایرانی و نه ...  بالاتر ،  جا برای تمامی آزادگان چشم انتظار ظهور .
کشتی نوح  انقلاب پر مهر است اما با عرض پوزش  حَیَوان سوار نمی کند ! به خصوص بصورت جفت جفت و بویژه بل هم اضل هایی که نرانشان در پستو خزیده و همسرانشان را به آغوش رسانه های بی ناموس غرب می فرستند!

در کشتی نوح انقلاب ورود هر گونه آلات نفاق ممنوع. این کشتی مطهر است به خون 300 هزار شهیدو مزمین است به نام ماه لطفا با وضو وارد شوید /

شستشوی کن و آنگه قدم نه به خرابات.
ما وقتی می گوییم ام البنین دستان پر اقتدار پسر رشیدش را در حمایت از ناخدای با خدای انقلاب می بینیم . ما وقتی می گوییم عبای آسید علی عطر دل انگیز چادر خاکی را از آن استشمام می کنیم . عبای پر مهر سید علی تار و پودش از محبت زهراست . بافته شده از بقیه ی چادر خاکی . و بی قرار بقیه ی خدا هستیم و بی صبرانه در انتظار لحظه ای هستیم که با خامنه ای با همین عبا پرچم را به دست منتقم برساند . و دیر نیست آن زمان .
ما در محاسباتمان  اشتباه نمی کنیم . رسالت ما زمینه سازی برای ظهور است و نیک می دانیم دشمن ما کجاست . ما هنوز آنقدر کلاسمان پایین نیامده که پنج تن آل فتنه را دشمن خود بدانیم . این ناخودی های نخودی ،فقط  برادران تنی پت و مت هستند که با حماقت های خنده آورشان  در زمانه ی غیبت و در جنگ ما با صهونیسم تلطیف کننده ی فضای جنگ شده اند و  البته به شما که عرض کنم در این میان نقش اصلی را شیخ بی سواد به عهده گرفته که الحق و الانصاف خوب از عهده ی این نقش کمدی برآمده . احسنتم یا شیخ .
ما اما رسالتمان چیز دیگری است که همانا زمینه سازی برای ظهور است/ ما خیبری هستیم از نسل حیدریون و از تبار فاطمیون. و از اهالی شلمچه ، فکه ، فاو و مجنون . و آماده آمده ایم به جنگ با دشمن .

مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم
 هواداران کویش را چون جان خویشتن دارم

هواداران کوی جانان ، بر و بچه های حزب اللهی هستند که شادی حق مسلم آنهاست و لبخند وظیفه آنان .


ـــــــبعدنوشتــــــ

این همه را نوشتم تا تو بخندی ، لبخند بزن بسیجی
این لینک را حتما بخوانید    زمانی که عصبانیت رهبر را دیدم
دانلود کلیپ تصویری نه ده خوانی  حاج حسین قدیانی در بهشت زهرا   کلیـــک