تبلیغات
آینده از آن حزب الله - حسین قدیانی :‌ از دادستانی تهران به محاکم قضایی شکایت خواهد کرداینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

حسین قدیانی :‌ از دادستانی تهران به محاکم قضایی شکایت خواهد کرد

 

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهراء

بعد از فیلتر شدن سایتم "آینده از آن حزب الله" خیلی فكر كردم، ولی بجز خنده چیزی عایدم نشد، تا كنون می اندیشیدم قوه قضاییه به شدت گرفتار بررسی پرونده هاست ولی اكنون می فهمم این قوه چقدر بیكار است!‌ و چون من مامور به وظیفه هستم، وقتی وبلاگم هنوز فیلتر نشده تكلیف دارم از حق خود و دوستان دیگر در اینجا دفاع كنم باشد تا این جا را هم فیلتر كنند تا بفهمیم ما براساس معیارها "افسر جنگ نرم هستیم" یا از منظر آقایان " مجرم"!

ادامه حرفهایم را می گذارم برای فردا با متن
"‌ آقای قوه ی قضاییه، ما به رقیه قول آب داده ایم!"


فعلا یك خبر مهم اینكه آخرین تماسی كه با حسین قدیانی داشتم ابراز کردند كه : داداستان تهران، چند جایی پیغام داده كه می خواهم حسین قدیانی را ببینم. از قول بنده به او بگویید وقتی قطعه 26، و وبلاگ سایر دوستان را به این وضعیت فیلتر می كنند نباید انتظار داشته باشند كه من با پای خودم به دادستانی بروم. از این لحظه به بعد دیگر بنده  با  هیچ احضاریه ای به دادسرا نخواهم رفت مگر اینكه من را دستبند به دست بازداشت نمایند!
حسین قدیانی همچنین افزود : اگر ابراز می كنند كه عدم دستگیری سران فتنه به جهت ولایت پذیری هست، باید بدانند كه این برخورد های ناجوانمردانه ی آنان با بچه حزب اللهی ها  قطعا دال بر ولایت پذیری آنان نیست!  و این آقایان نباید برای توجیه كاستی های خود، از مقدسات مایه بگذارند!

*****************************************
آقای قوه قضاییه ما به رقیه قول آب داده ایم !


سال 11 هجری ، كوچه های بنی هاشم، زنی كتك خورده در وسط یك درب سوخته!
سال 61 هجری، صحرای كربلا، دختری كتك خورده با دامانی آتش گرفته در وسط خیمه ای سوخته!
سال 1432 هجری، صحرایی بی نام و نشان، مردی اشكبار، با دلی سوخته!!!!

ما نسل ظهوریم و دلتنگ عبور. دلتنگ عبور از كوچه های بنی هاشم، كوچه هایی كه  هم اكنون انتهای خیابان فلسطین است. روزگاری ما نگران بودیم! نگران عدم حضور در جایی كه دستی برای سیلی بلند شود و ما در كوچه ی انقلاب نباشیم كه از كتف آنرا قطع كنیم!  
 نه از جهت اقتدار قوه قضاییه و نه از جهت هیچ چیز دیگر، فقط و فقط به لطف راهبری مولای مطهر، دستهای دراز شده در خیابان را آویزان گردنشان كردیم! اما  آقای قوه ی قضاییه دیدیم دستهایی هنوز در سایبر دراز است و  این بود كه ما نه از سر تفنن و بازی كه بلكه از سر غیرت عباسی پا به دنیای سایبر نهادیم.

آمدیم تا در كوچه پس كوچه های سایبر، بوی خوش یاس بپراكنیم و عطر غیرت عباس پخش كنیم.آمدیم تا با ذكر نوای مادر مادر، مقدس كنیم فضای سایبر را . و الا، لااقل خودم را می دانم كه  گروه خونیم با این دنیای مجازی ناسازگار است. دل من فكه می خواهد. بازی دراز را طلب می كند تا رودرو بجنگم با آنكه مانع ظهور می خواهد باشد. اما آمدیم و به گواهی دوست و دشمن خوش درخشیدیم زیر علم قطعه 26.
آقای قوه  قضاییه!
ما به رقیه قول آب داده ایم و هر دلنوشت حسین قدیانی یا طراحی  آقای دوئل میثم محمد حسنی و یا عكاسی عكاس مسلمان سید شهاب ، گواهی می دهد وفای به این عهد را و اكنون كه شما ناجوانمردانه و خلاف عدالت اقدام به فیلتر كردن شعبه هایی از نهر علقمه كرده اید صلاح می دانم چند نكته ای را از سر درد به شما تذكر دهم. كه من طلبه هستم و تذكر شغل من!
سالهاست در راه اجرای قسط و عدل تلاش می كنید، خدا قبول كند  انشالله .فقط خواهش می كنم حال كه همت مضاعف كرده اید و بلادرنگ در جهت سالم سازی فضای نت! قدم برمی دارید، لطف فرموده قبل از فیلتر كردن این سنگر بنده لااقل یك بار  زحمت مطالعه این حرفها را  به  خود بدهید كه والله همه ی ما محتاجیم به تذكر!


1) هیچ ادعایی ندارم كه گفته ها و نوشته های لااقل خودم وحی منزل هست و بلا اشكال. چرا كه جوان هستیم و شور و انرزی لازمه ی جوانی. و حضرت آقا(روحی فداه) بارها  ضمن تایید این شور و حال جوانی به مسوولین  تاكید داشته اند كه این شور و حال را از بین نبرید! این را گفتم تا بگویم معیار ما كلام حضرت روح الله است كه فرمود هر گاه كاری از ما موجب خوشحالی دشمن شد، بدانیم اشتباه عمل كرده ایم. حالا آقایان فیلترچی و ایضا دستور دهندگان قضایی اگر این تفكر مضحك كه هر چه را فیلتر كردیم، دیگر وجود خارجی ندارد را كنار بگذارند و سری به سایت ها و بلاگ های تابلودار هتاك به انقلاب بزنند، خواهند شنید صدای سوت و كف و هورای ضد انقلاب را برای این عمل خودشان. و خواهند دید همچون پارسال صدای شادی مردان خداجوی موسوی را در هنگامه محرم! حالا آقایان خود اندیشه كنید كه با این عمل سخیف آب به آسیاب چه كسی ریخته اید؟!


2) 
نامه ای كه حسین قدیانی نوشت و  بازنشر آن نشان می داد  كه در حقیقت مطالبه ی جوانان ارزشی است، صرفا یك تظلم خواهی بود  به رئیس محترم قوه قضاییه. برادر و خواهر ما را كشته اند و ما در پی قصاص قاتل یا قاتلین هستیم و آقایان اگر سواد حقوقی خود را به كار بگیرند خواهند دانست كه بلاشك میرحسین موسوی فرزند میراسماعیل مسبب در بسیاری از قتل هاست. از برادرانمان حسین كبیری ها  گرفته تا ندا آقا سلطان ها! و اینك سوال این است كه آیا عدالت حكم می كند كه پیگیر حقوق كسانی باشیم كه به آنها ظلم شده یا اینكه تظلم خواه را خفه كنیم!
آقایان ممكن است بگویند مصلحت نظام  به عدم دستگیری سران فتنه است، سمعا و طاعتا، قبول می كنیم! اما آیا در این زمانه مصلحت نظام به فیلتر كردن پربازدیدترین سایت های ارزشی است كه خود بر خدمات آنان به انقلاب واقف هستید؟! و آیا این كار شما منافع چه كسانی را تامین می كند؟

3)
اگر آقایان مقداری از اتاق های شیك خود فاصله گرفته بودند، و سری به جنوب تهران می زدند و همچون رهبرمان متواضعانه پای درد و دل خانواده های شهدا می نشستند. بلاشك  سوز صدای مادر شهید حسین غلام كبیری و قد كمانش عرق شرم را بر پیشانی آنان نشانده بود! و آنگاه شاید رگ غیرتشان به جوش می آمد تا بجای فیلتر كردن سایتهایی كه تنها صدای رسای مادران شهداست به فكر محاكمه قاتلان شهدا می افتادند!

4) نامه هایی حاوی شدیدترین توهین ها به نائب امام زمان، حضرت سیدعلی (روحی فداه) به نام زندانیان بیرون می آید. بنده با صدای بلند فریاد می زنم كه  آقایان قوه ی قضاییه، مشغول انجام چه غلطی هستند  و چگونه تفكری دارند كه وقت دارند تنها ظرف كمتر از یك روز  دستور دهند وبلاگها و سایت های ارزشیون را فیلتر كنند اما بیشتر از یك سال است به این سوال جامعه پاسخ نمی دهند كه جریان این نامه ها چیست؟ آیا كسی كه زندانی است چگونه می تواند به اینهمه رسانه دسترسی داشته باشد؟ و آیا اساسا زندان های ما زندان است یا هتل پنج ستاره!؟

5) بنده چون تمایل ندارم به گونه ای دیگر اندیشه كنم این را می گوییم . مولای ما فرمود بر صورت تملق گو خاك بپاشید. حال استاد عزیز، حضرت آیت الله آملی لاریجانی از شما تقاضا دارم دستور اخراج كسانی را كه به گمان چاپلوسی برای شما، و نیت خوش خدمتی این كار رذیلانه یعنی فیلترینگ سایت های ارزشی را انجام داده اند، صادر نمایید تا درس عبرتی باشد برای سایرین!

6) وقتی قطعه 26، 50 نفر آنلاین دارد معنا و مفهومش این است كه 41 نفرشان با باتوم به نت وصل می شوند! حال آیا صبر حسین قدیانی و عدم  انجام اقدامات تحریك آمیز از سوی وی نشان از جوانی او دارد یا پختگی روح  این شیر بچه ی حیدر كرار؟

7) ممكن است ما روزی دست از سر برخی ها برداریم؛ اما آقایان بدانند هرگز خواص بی بصیرت را رها نمی كنیم. چرا كه ما اراده ی ظهور كرده ایم و نمی خواهیم دوباره وجود قاضی شریح ها باعث شود كه سر حسین به نیزه ها رود!

كوتاه كنم این نوشته را چرا كه نیك می دانم العاقل یكفی بالاشاره و از آن بالاتر اینكه كسی كه خواب است را می توان بیدار كرد اما برای كسی كه خود را به خواب زده نمی توان كاری كرد. فقط آقایان بدانند ما هرگز نمی توانیم تصور كنیم این صحنه را كه باز 18 سر روی نیزه سایبان زینب باشد.
آقای قوه قضاییه!
ظهر عاشورا است این روزهای ما،  رقیه و سكینه تشنه هستند و اصغر بی تابی می كند،  قاسم به میدان زده و اربا اربا شده. بعثی ها بدن اكبر  پاره پاره  كرده اند زیر شنی تانك ها رباب شیر ندارد و دعای باران می خواند، و ما اما به رقیه قول آب داده ایم، قد بصیرتمان  تا مچ پای علی اصغر هم نمی رسد اما بعضی ها بدانند كه تنها راهی كه می توان جلو ما را بگیرد این است كه دستانمان را همچون عمو عباس از تن قطع كنید! البته نه كافی نیست تیری هم باید به چشمان ما بزنید، نه ! باز هم كافی نیست تنها وقتی ناامید می شویم كه تیر به مشك ما بخورد. اما نه ! چه می گویم من خدا را شكر مشك ما به دست مجروح سیدعلی است و ایستاده ایم در این راه تا پرچم برسانیم به موعود. حال این دست ما و این شمشیر ها، اگر  به گمان آقایان كاریكاتور عدالت با كشتن ما كامل می شود فیاسیوف خزینی .....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بعدانوشت»:
1) باورم این است كه حزب اللهی یا شهید می شود، یا دق مرگ! اما به هرحال محال است لبخند از لبش محو شود. پس لبخند امید در دلت باشد حزب اللهی

2) اولین سالی است كه عاشورا در نت حضور دارم و چه اندیشه ها در سر برای استفاده ی هر چه بیشتر از این روزهای الهی....  اما الان دقیقا نمی دانم با این قلم چند نفر را باید جواب بدهم. به حكم وظیفه شروع می كنم تا خدا چه بخواهد.


3)‌ فوری : دو سخن جدید از حسین قدیانی :
اول:
حسین قدیانی از دادستانی تهران به محاکم قضایی شکایت خواهد کرد.

حسین قدیانی در تماس با وبلاگ نابودگر اعلام کرد پس از بازگشت از سفر از دادستان تهران به علت مسدودسازی سایت قطعه 26 بدون برگزاری محکمه شکایت خواهد کرد.

قدیانی در رابطه با مطلب نوشته شده در سایت الف خطاب به مدیرمسئول سایت گفت: این مسئله به شما ربطی ندارد که با قوه قضاییه در مورد من صحبت کنید. شما مسلما جزو خواص بی بصیرت نیستید اما من شما را از عوام بی بصیرت می دانم.
برای من خط مشی تعریف نکنید. در غیر اینصورت دفعه بعد پاسخ دیگری خواهم داد.


دوم:  به نقل از خبرنگار مسلمان :
حسین قدیانی الان فکه است. برای مراسم ویژه روز عاشورا که در مقتل الشهدای فکه سالهاست با حضور بچه حزب اللهی ها برگزار میشود خودش را آماده می کند. او هر سال پای ثابت این مراسم است و امسال هم.

ساعتی پیش تلفنی با حسین صحبت کرد و مطالبی گفت که در این وانفسای فیلتر شدن وبلاگها و سایتهای حزب اللهی در این وبلاگ که تاکنون توفیق فیلتر شدن نداشته، اطلاع رسانی کنم.

* مثل هرسال برای مراسم عاشورا در فکه هستم

حسین قدیانی گفت: امسال هم مثل هر سال برای مراسم روز عاشورا عازم فکه شده ام، پس کسی فکر نکند از ترس بازداشت فرار کرده ام.

* از دادستان تهران به دیوان عدالت اداری شکایت میکنم

وی افزود: من از آقای دادستان تهران شاکی هستم که چرا سایتهای و وبلاگهای حزب اللهی که به فرموده مقام معظم رهبری (یا به قول خودش حضرت ماه) را به صورت غیرقانونی و بدون هیچگونه هماهنگی با کمیته تعیین مصادیق که تنها مرجع قانونی صدور مجوز فیلترینگ است فیلتر کرده است.

قدیانی ادامه داد: به محض بازگشت از فکه به تهران، از دادستان تهران به دیوان عدالت اداری شکایت خواهم کرد.

* هیچ دیداری با دادستان تهران نداشته ام

وی تصریح کرد: شایعاتی شنیده ام که می گویند قدیانی با دادستان دیدار کرده است، این شایعات صحت ندارد و هیچگونه دیداری با ایشان نداشته ام.

* بی بصیرت ها حرف از وساطت نزنند

این وبلاگ نویس مطرح ارزشی، خاطرنشان کرد: دیده ام سایت بعضی آقایان که من آنها را "عوام بی بصیرت" می دانم، سخن از تلاش خود برای مذاکره با دادستان و وساطت در رفع مشکل به میان آورده ام؛ ما اصلا در مورد بصیرت این افراد حرفها داریم، پس آنها را مجاز به وساطت یا پادرمیانی نمی دانیم.
نمایش نظرات 1 تا 30