تبلیغات
آینده از آن حزب الله - شعبه های نهر علقمه را رفع فیلتر كنید، تا آب به رقیه برسد و اِلا به سیم آخر می زنیم!اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

شعبه های نهر علقمه را رفع فیلتر كنید، تا آب به رقیه برسد و اِلا به سیم آخر می زنیم!

 

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهراء

تنها یك روز تا بی بابا شدن رقیه


آقای فیلترینگ، جناب برخی ها در  قوه ی قضاییه، نمی فهمید یا خود را به نفهمی زده اید؟! رقیه تشنه است؛ سكینه تشنه است، طفل رباب بی تابی می كند، چرا راه را به اشتباه می روید؟  تیرهای سه شعبه ی حرمله را رها كرده اید و شعبه های نهر علقمه را چرا فیلتر می كنید؟

همسر متوهم خانوم سكس و فلسفه، در حالی كه هنوز دستش به خون برادرانمان  آغشته است  با گستاخی هرچه تمام تر، خود را حسین جا می زند و حكومت فرزند زهرا را حكومت یزیدی معرفی می كند. و شما آقایان بجای اینكه بگذارید با قلم بر مردمك چشم این بی حیا بزنیم، آمده اید به فیلتر كردن ما؟؟؟؟

می گویید چرا در نامه ی خود اینگونه نوشته اید، خوب جان برادر نامه به شما نوشته ایم كه دردتان بیاید تا خود را اصلاح كنید، نامه ننوشتیم كه خوش خوشكتان بشود!  برادرم حسین كبیری را كشته اند و یكسال از قتلش می گذرد، حق نداریم بگوییم تقاص خونش چه شد؟ كسی حكم صادر نمی كند اما حق داریم تقاضای اشد مجازات را داشته باشیم برای ابن زیاد! حق نداریم؟

به عباس ابن علی قسم، كه نمی دانم چه بگویم!‌ چند ورق بنویسم و پاره كنم؟ چند نوشته را كنترل آل كرده و دلیت نمایم؟ در چند نوشته بغضم را پنهان كنم؟ چه بكنم؟  چه بگویم؟ كه هر چه بگویم تف سر بالاست! از برخی بی بصیرتان موجود در قوه ی قضاییه ای كه ركن ركین حكومتی است كه من حاضرم جان و مال و پدر و مادرم را به فدایش كنم، نزد چه كسی شكایت ببرم؟  و مگر نه من سالهاست با خود عهد كرده ام كه درد و دلهایم را از دوست و دشمن تنها بر سر سجاده و خطاب به حضرت مادرم بگویم؟!
دل ما خون است خون، و اگر صحبتی نمی كنیم از سر این است كه  در سینه دلی داریم كه می تپد فقط به عشق خامنه ای ...
سنگرهایمان را غصب كرده اید و من هر چه فكر می كنم، به این نتیجه می رسم كه با غاصب باید برخورد كرد. هر كه می خواهد باشد. اما چه كنم؟ چگونه؟
اگر به حكم شیعه بودن می شد، حرفی نبود صدبار از شما عذر می خواستم.اما مگر نه مولا علی فرمود من از مظلومی كه به ظالم احترام بگذارد متنفرم! آیا خودم را مغضوب یعصوب الدین كنم؟
آیا فیلتر و مسدود سازی  غیر قانونی و ناجوانمردانه ی سایت های ما بدون اطلاع قبلی  مصداق بارز ظلم نیست؟

تمام كنم این نوشته را به این سخن كه عباس عموی رقیه بود، و جای رقیه روی شانه های عباس. اما تشنگی و اسارت رقیه را ترجیح داد به درخواست كردن و التماس به فجار برای آب! چرا كه عباس نافذ البصیره است و نیك می دانست كه رقیه تشنه ی آب نبود، تشنه ی لبیك بود به هل من ناصری  بابایش حسین. و ما چون خاك پای غلام عباسیم باید فریاد بزنیم كه هیهات من الذله كه ولو ذره ای از حقوق حقه ی خویش كوتاه بیاییم و آقایان بدانند كمترین درخواست ما، عذر خواهی رسمی مسببین این عمل خلاف قانون است و اِلا گاهی اوقات ما بدجور به سیم آخر می زنیم!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بعدانوشت:»

1) توصیه می كنم،  آقایان قوه ی قضاییه وبلاگ نویسان و ایضا كامنت گذارانی  كه معلوم نیست زیر علم چه كسی سینه می زنند كه اینقدر وقت ناشناس هستند این فایل صوتی از مولای مطهرمان را حتما گوش دهند: ( قطعا متن نوشته شده در بالا ادعای وحی منزل بودن ندارد / با افتخار تمام اعلام می كنم كه اگر اشكالی در متن بالا می بیند آنرا ربط به فرمایشات گهربار مولای مطهر ندهید!)

 http://fars.tv/uploads/audio/sLmiYihjhrPYvYieKGLO.mp3

2) در حال حاضر به شدت معتقدم كه استاد عزیز و محترم حضرت آیت الله آملی لاریجانی( دامت بركاته)  در جریان فیلتر كردن ها نیستند، و اساسا شان ایشان بالاتر از این حرف هاست.  و این اعمال زشت تنها از دست یك مشت انسان لااوبالی و ناجوانمرد برمی آید!

3) معنی سیم آخر زدن و تعیین مصداق  آن تنها با اینجانب می باشد!نمایش نظرات 1 تا 30