تبلیغات
آینده از آن حزب الله - حضرت استاد ، آنكه برادر بسیجیم را عریان كرد، مجازات شد؟اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

حضرت استاد ، آنكه برادر بسیجیم را عریان كرد، مجازات شد؟

 

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهرا
كم پیدایی بنده و كم نوشتنم، نه از روی ترس از بازداشت شدن است و نه از روی شك كردن به تفكراتم و نه حتی از روی بی موالاتی. اینكه كمتر وارد تحلیل شخصی از قضایا شده ام این بوده كه شك ندارم راز و رمز پیروزی و موفقیت برای یك طلبه احترام به اساتیدش است! و راستش را بگویم تا قبل از این نوشته هر وقت چیزی نوشته ام، نه از باب این بوده كه دیگری نیست كه بنویسد بلكه از باب این بوده كه من از قافله عقب نمانم....
اما اكنون می بینم اولا اگر ننویسم بسیاری حرفها ناگفته می ماند، ثانیا
بعد از مشرق و قطعه 26 سومین سایتی كه فیلتر شد، سایت بنده بود. پس حق دفاعی هم دارم. و خلاصه كنم دیگر سكوت جایز نبود. پس باز به حكم وظیفه ذكر چند نكته :

1)
وقتی ما آنقدر قدرت داریم كه رئیس دو قوه در قضیه ایی وارد می شوند كه ما آنرا ایجاد كرده ایم پس چرا اینقدر سستی ؟؟؟؟‌ چرا اینقدر شك؟؟؟؟

2)
دوستانی  كه این روزها علم انتقاد بلند كرده اند در برابر ما ظاهرا یادشان رفته كه همین چندی پیش به خاطر فقط یك پیام بازرگانی اشتباه تمام هست و نیست صدا و سیما را زیر سوال برده و شخص آقای ضرغامی را مورد شدیدترین توهین ها قرار میدهند كه مثلا وااسلاما چرا چنین و چرا چنان!!!! یا مثلا به خاطر میرزا بنویسی به نام مشایی تمام هست و نیست ریاست محترم جمهور را مورد توهین هایی شرم آور قرار میدهند. و كلا تازه یادشان افتاده كه نباید به كسی توهین كرد!!!!

2) وقتی در قضیه ایی شخص دوم مملكت وارد عمل می شود و نامه می نویسد و تقدیر می كند ، كدام عقل سلیم است كه نداند مفهوم این نامه یعنی : من هم حمایت می كنم! آیا این همان جایی نیست كه باید گفت: احسنت به رای 25 میلیونی ما ؟!

3) اما بحث اصلی؛‌ بنده به شدت متعجب شدم وقتی كه موضعگیری جناب استاد آیت الله  لاریجانی را دیدم. بگذارید بدون تعارف عرض كنم ابدا به ذهنم خطور نمیكرد كه قاضی القضات عزیز ما اینقدر وقتشان موسع باشد كه به این وسعت ورود در این بحث داشته باشند!!!! بنا به همین موسع بودن وقت باید بگویم حضرت استاد، شما كه اینگونه فراغ بال دارید نمی شد از همان ابتدا و قبل از فیلتر كردن، حاج حسین ما را صدا زده و در خصوص این مسائل او را روشن می ساختید تا این مشكلات پیش نیاید؟؟؟؟
بدون تعارف عرض كنم كه من به عنوان یك عضو كوچك از قوه ی محترم قضاییه، به شدت این سوال در ذهنم غوطه ور است كه آیا شان ریاست محترم قوه این است كه مستقیم جواب یك وبلاگ نویس را بدهد؟؟؟؟؟

حضرت استاد، به پیروی از امام امت  فرمودی دست بوس بسیجان هستی اما بگذار عرض كنم ما حزب اللهی ها دست بوس علما بوده و هستیم و خواهیم بود و افتخار ما در شاگردی علماست اما این تعابیر شما چه نسبتی با عملكردتان در فیلتر كردن پربازدیدترین خانه های امید بسیجان دارد؟؟؟؟

حضرت استاد، شاهد از غیب رسید و خود فرمودی سران فتنه را مجرم می دانی آنهم از كی ؟ از یكسال پیش! پس بسم الله خودتان بفرمایید علت تاخیر  یكساله در مجازات مجرم را؟؟؟؟ و مگر سخن ما غیر از همین است كه شما فرمودی؟ پس حضرت استاد، فیلتر كردن ما به چیست؟

حضرت آیت الله آملی لاریجانی، من به عنوان یك طلبه ی كوچك سوالی دارم! آیا قانون اساسی ما چیزی بجز وصیت نامه ی شهدای ماست؟ و آیا اساسا این دو با هم تعارضی دارد؟

حضرت استاد، آیا هیچ سخنی می ماند بجز اینكه جسارت كرده و بگویم ایكاش اندكی یا تامل و دقت عمل می كردید/

استاد عزیزم. تزلزل در نوشته هایم كاملا روشن است. خود شما بهتر علتش را می دانید. ...
ایكاش بنده دق می كردم و نمی دیدم این روز را . ایكاش بعد از این نوشته جان به جان آفرین تسلیم كنم. ایكاش از غم این غصه بمریم كه من پاپتی، من هیچ ندان جسارت به خرج داده و زبان درازی می كنم در برابر استادم . اما چه بكنم؟ آیا حرفهای به ناحق زده ام؟ استاد عزیز تازه وارد بحث های زیادی نشدم .
یادتان می آید همیشه روضه كه میخواندید می فرمودید: پیراهن كهنه ی  حسین (ع) را به غارت برده اند؟

استاد عزیز. یادت هست پارسال همین روزها لباس از تن دوست عزیزم، برادر بسیجیم به در آوردند؟ یادت هست كنار بدن عریانش فیلم و عكس یادگاری گرفتند؟
آیا آنها را مجازات كردی‌؟
استاد عزیز چرا ؟؟؟


حضرت استاد، الان وقتی است كه ما باید شروع می كردیم دفاع از دولت را در خصوص طرح ساماندهی یارانه ها؛ آیا روا بود ما را وارد اینچنین بازی دو سر باختی كنید؟


دانلود فیلم برهنه كردن برادر بسیجیمان توسط مردان خداجوی موسوینمایش نظرات 1 تا 30