تبلیغات
آینده از آن حزب الله - سایت فتنه گر" آینده نیوز" را فیلتر کنید ، محاکمه ی سران فتنه پیشکش !!!!اینجا فدائیان حسین مست می شوند

 

سایت فتنه گر" آینده نیوز" را فیلتر کنید ، محاکمه ی سران فتنه پیشکش !!!!

 

نوشته شده توسط:علی

به نام خدای زهراء

قرار دادن این مطلب را گذاشته بودم بعد از رفع فیلتر شدن سایتم. اما  علی  الظاهر  فعلا  خبری نیست. عاشورا که گذشت، توصیه می شود آقایان بگذارند نه دی هم بگذرد و آنگاه رفع فیلتر کنند تا خیالشان راحت باشد که خدای نکرده وبسایت های ما این فضای پاک و پر از اخلاقیات سایبر را آلوده نمی کند!

مدتی است با خودم می اندیشم که اگر هر ثانیه هم خدای قادر متعال را برای نعمت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی شاکر باشیم باز هم کم است که از عهده ی که برآید کز عهده ی شکرش بدر آید.
یکی از ویژگی های بارز مولا فصاحت و بلاغت در کلام مطهرش است. انتخاب واژگانشان به گونه ای است که بر روی هر کلمه از آن و نیز نوع چینش آن  می توان سخن ها گفت. یکی از این کلام ها بحث تاکید ایشان بر رفع سه معضل اساسی بود. یعنی همان "فقر، فساد، تبعیض". فقر و فساد که کاملا مشخص است، اما در نگاه اول شاید "تبعیض" معضلی به نظر آید که از آن دو کم اهمیت تر باشد، اما حقیقت این است که ممکن است کسی بتواند فقر و فساد را تحمل نماید اما تحمل تبعیض به شدت سخت و دشوار است و اساسا اگر جایی صدایی از کسی برمی خیزد بیشتر به دلیل همین تبعیض باشد که بلا اگر همگانی باشد تحملش به شدت آسان.
زیاده گویی نکنم واضح و روشن اینکه اگر مشرق نیوز فقط به دلیل درج یک نامه مدت ها فیلتر می شود آیا حق ایجاب نمی کند که وبسایت فتنه گری همچون آینده نیوز برای همیشه  فیلتر شده و در کنار سایت هایی همچون بالاترین و جرس و کلمه قرار گیرد؟
 شاید بلافاصله توجیه گران عزیز دست به دامان این حرف شده که برخی حرمت ها را حفظ می کند. ای لعنت بر این نوع تفکر که هنوز نمی فهمد منافق از کافر خطرناک تر است!

آینده نیوز آنقدر توهین و بی حرمتی کرده که هر کدام را بخواهیم علم کنیم مثنوی می شود هفتاد من. اما در جدیدترین لجن پراکنی منافقانه، تهمتی را متوجه مهندس عزت الله ضرغامی ریاست محترم صدا و سیمای انقلاب اسلامی و جمعی از انقلابی ترین اهالی  این رسانه نموده که نمی توان از کنار آن به سادگی گذشت. چرا که اساسا به نظر می رسد این روند تازه آغاز یک پروسه ی کثیف است.
مطلب را از اینجا بخوانید :
برادر ضرغامی! اگر می‌توانی پل صراط را هم دور بزن

در خصوص اصل نوشته حرفی ندارم چرا که به لطف همشهری بودن، مهندس عزت الله ضرغامی و ایضا وحید یامین پور عزیز و خانواده ی محترمشان  را از نزدیک می شناسم و خدا را شکر که در نظام ما اکثرا مسولین خود طعم تلخ فقر را چشیده اند . اما در حواشی آن نکاتی را باید عرض کنم :

1)  توصیه می کنم مسولین محترم فیلترینگ، یکباری فقط  به صورت تیتروار مروری بر آینده نیوز داشته باشد آنگاه اعمال خویش را نیز ایضا دوباره مرور کنند و  در اینجا اگر فرزند انقلاب باشند و نه تنها کارمند جمهوری اسلامی از خجالت آب خواهند شد.

2) جریان خطرناک نفاق این روزها در پی آن است که با مخلوط کردن حق و باطل، به زعم خود به گونه ای مسائل را در هم بپیچاند که اصل فتنه  از رصد ملت مصون بماند. مطلب مضحک سایت الف در خصوص جریان های مخالف قوه قضاییه که مورد استقبال بی بی سی هم قرار گرفت و نیز حرف های جدید میرزا بنویس دولت را در کنار این مطلب سایت آینده نیوز قرار دهید تا بیشتر در این خصوص بدانید.

3) در این چند روزه دوستانی گلو پاره کردند که وا اسلاما وا مسلمانا، منصوب رهبر انقلاب مورد اهانت قرار گرفت و سخن ها گفته شد، حال خوب است توجه دوستان را  به این قضیه جلب نمایم که مهندس ضرغامی نیز منصوب رهبری است. آیا توهین به این بزرگی به ایشان باید اینگونه با سکوت همراهی شود؟ به این مطلب بیافزاییم اینکه  بعد از  فتنه ی سال گذشته نسل مجریانی بوجود آمد که بهترین لقب برای آنها اهالی بصیرت است. تیغ تیزی این روزها سربازان با بصیرت امام زمان  در صدا و سیما را مورد هجوم قرار داده. حال سکوت در برابر این توهین آیا رواست ؟

4) 
نکته ی آخری را هم بگویم و آن اینکه فضای واقع را که انتظاری نداریم آقایان برای یک بار هم که شده  لااقل در سایبر بخاری از خود نشان داده  تا همگان بدانند آقازاده بودن یکی از علل رافع مسولیت کیفری نیست!